Ta oferta pracy jest nieaktualna od 14 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Operator wózka widłowego

  • Gdańsk, pomorskie
  • Pracownik fizyczny
  • 09.01.2018

Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

Przedsiębiorstwo Przeładunkowo-Usługowe "Siark-Port" Sp. z o.o.

Przedsiębiorstwo Przeładunkowo Usługowe „ SIARK-PORT”  Sp. Z o.o.  utworzono w 1991r. z jednego z wydziałów w ramach przekształceń własnościowych przedsiębiorstwa państwowego Morski Port Handlowy Gdańsk. Jest jednym z operatorów przeładunkowych na terenie Portu Gdańsk w części portu wewnętrznego. Wykonuje swoje usługi na nabrzeżu Obrońców Poczty Polskiej (OPP) położonym przy głównym kanale portowym między Twierdzą Wisłoujście a Bazą Oznakowania Nawigacyjnego.

Firma zatrudnia  doświadczonych pracowników, których głównym celem jest  osiągnięcie maksymalnego zadowolenia kontrahentów z wykonywanych usług przeładunkowych towarów masowych i drobnicowych oraz ładunków ponadgabarytowych.

Lokalizacja nabrzeża posiada bardzo dobre połączenie z siecią dróg śródlądowych (Martwa Wisła-Wisła), oraz z siecią dróg krajowych.(bez konieczności przejazdu przez zatłoczone śródmieście Gdańska).

Miejsce pracy: Gdańsk
Region: pomorskie

Opis stanowiska:

  • Obsługa wózka widłowego
  • Obsługa ładowarek teleskopowych
  • Załadunki, rozładunki samochodów ciężarowych oraz lokowanie towaru na placu
  • Dbanie o powierzone narzędzia pracy
Wymagania:
  • Uprawnienia do prowadzenia wózków widłowych
  • Doświadczenie w pracy na stanowisku operatora wózka
  • Zaangażowanie w powierzone obowiązki
  • Dobra organizacja pracy
  • Odpowiedzialność w wykonywaniu zleconych zadań
  • Dyspozycyjność (gotowość do pracy zmianowej)
Oferujemy:
  • Zatrudnienie na podstawie  umowy o pracę
  • Pracę w przyjaznej atmosferze

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez P.P.U. Siark-Port Sp. z o.o   z siedzibą w Gdańsku zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2016 r., poz. 922)”.

Informujemy, że Administratorem danych jest P.P.U. Siark-Port Sp. z o.o z siedzibą w Gdańsku przy ul. Pokładowa 7. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.