Ta oferta pracy jest nieaktualna od 242 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Operator wózka widłowego

  • Hamburg, Niemcy
  • Pracownik fizyczny
  • 2018-03-14

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Goslik Personal

    Zatrudnienie oferujemy na niemieckich warunkach. Nasi pracownicy otrzymują niemiecką umowę o pracę. Otrzymują również wszystkie świadczenia socjalne. Z nami znajdziesz szybko, skutecznie i bezpiecznie stabilną pracę w Niemczech.

    Miejsce pracy: Hamburg
    Numer referencyjny: 00009

    Opis stanowiska:

    • Obsługa wózka widłowego
    • Obsługa logistyczna załadunku i rozładunku towarów

    WYMAGANIA:

    • KOMUNIKATYWNA znajomość języka niemieckiego (warunek konieczny)
    • Minimum 1 rok doświadczenia w obsłudze wózka widłowego
    • Aktualne uprawnienia do obsługi wózka widłowego
    • Prawo jazdy kat. B oraz własny samochód na wyjazd (mile widziany)

    ZAPEWNIAMY:

    • Umowę o pracę na warunkach niemieckich - niemiecki Pracodawca (nie w delegacji)
    • Długotrwałe zatrudnienie w renomowanym niemieckim zakładzie
    • Atrakcyjne wynagrodzenie (12 euro brutto/godzina)
    • Zakwaterowanie
    • Składki socjalne, ubezpieczenie oraz podatki odprowadzane w Niemczech przez Pracodawcę
    • Możliwość rozwoju zawodowego oraz długofalowej współpracy
    • Pomoc w przygotowaniu i tłumaczeniu dokumentów

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

    Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez Goslik Consulting Artur Margos z siedzibą w Opolu zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. z 2014 r. poz. 1182, 1662)”.

    Informujemy, że Administratorem danych jest Goslik Consulting Artur Margos z siedzibą w Opolu przy ul. Damrota 10/18. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.

    Osoby zainteresowane podjęciem zatrudnienia na terenie Niemiec w charakterze Operator wózka widłowego prosimy o kontakt, firma Goslik prowadzi konsultacje w tym zakresie.

    Jesteśmy do Państwa dyspozycji
    www.goslik.pl