Operator Wózka Widłowego

DHL Supply Chain (Poland)O firmie

Rekrutacja zdalna

  • Łódź, łódzkie

  • Ogłoszenie wygasło 2 dni temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista (Mid / Regular)
CHCESZ PRACOWAĆ W NAJWIĘKSZEJ FIRMIE LOGISTYCZNEJ W ŚWIECIE?

Zakres zadań na stanowisku:

  • Przyjmowanie dostaw oraz rozlokowanie towaru w magazynie,
  • Kompletacja, pakowanie oraz sortowanie towaru do wysyłki lub do magazynu,
  • Wsparcie przy inwentaryzacjach,
  • Prowadzenie dokumentacji związanej z obrotem towarów zgodnie z obowiązującymi zasadami,
  • Wykonywanie innych poleceń przełożonego, związanych z działaniem placówki, zgodnych z umiejętnościami i kwalifikacjami.

Oczekiwania:

  • Doświadczenie w pracy na magazynie,
  • Obsługa wózka widłowego – umiejętność potwierdzona uprawnieniami UDT,
  • Umiejętność obsługi skanera,
  • Dokładność w wykonywaniu powierzonych obowiązków.

OFERUJEMY:

  • Przyjazne miejsce pracy
  • Stabilne zatrudnienie - umowa o pracę na pełny etat
  • Wynagrodzenie zasadnicze oraz dodatkowa miesięczna premia
  • Realne możliwości rozwoju zawodowego
  • Opieka medyczna
  • Dofinansowanie karty sportowej
  • Preferencyjne warunki ubezpieczenia na życie
  • Wczasy pod gruszą
  • Bony świąteczne
  • Udział w wydarzeniach wspierających lokalną społeczność
Jak wygląda praca w DHL Supply Chain? Nasz świat jest pełen wyzwań a my jesteśmy pełni pasji!

Będziesz odgrywać istotną rolę w zapewnianiu naszym klientom usług i rozwiązań wysokiej jakości. Jako naszemu pracownikowi oferujemy Ci fascynujące możliwości rozwoju i wyzwania w różnych działach i na różnych stanowiskach.

Dołącz do naszego zespołu i pracuj z ludźmi pełnymi pasji!

DHL Supply Chain to wiodący na świecie dostawca logistyki kontraktowej. Na polskim rynku spółka działa od 2002 roku, zatrudniając ponad 3 000 osób. Firma zarządza ponad 20 lokalizacjami o łącznej powierzchni ponad 500 tys. m2.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy