Ta oferta pracy jest nieaktualna od Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Operator wózka widłowego

  • Lublin, lubelskie pokaż mapę
  • Pracownik fizyczny
  • 14.11.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top
    Ball Corporation dostarcza nowoczesne i przyjazne środowisku opakowania do napojów, jedzenia oraz produktów gospodarstwa domowego, jak również technologie kosmiczne oraz inne technologie na zamówienia rządu amerykańskiego. Ball Corporation oraz jej filie na całym świecie zatrudniają 18,300 osób, a jej sprzedaż netto w 2017 osiągnęła poziom 11 bilionów dolarów. By dowiedzieć się więcej wejdź na stronę www.ball.com, lub znajdź nas na Facebook lub Twitter.

    Wraz z dynamicznym rozwojem firmy obecnie poszukujemy
    kandydatów na stanowisko
    Miejsce pracy: Lublin

    Zakres obowiązków:

    • Obsługa wózka widłowego
    • Wywożenie palet do magazynu lub pod załadunek
    • Ocena wywożonych palet pod względem zaistniałych wad
    • Dbanie o stan techniczny wózka
    • Obsługa terminalna PDS do gospodarki magazynowej wg instrukcji
    • Obsługa foliarki i wiązarek
    • Dbanie o czystość na terenie zakładu
    • Raportowanie przełożonemu wszelkich nieprawidłowości
    • Raportowanie przełożonemu o wszelkich niezgodnościach i problemach
    • Przestrzeganie przepisów BHP na stanowisku pracy

    Wymagania:

    • Wykształcenie techniczne lub zawodowe
    • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku – warunek konieczny
    • Uprawnienia do obsługi wózków widłowych UDT – warunek konieczny
    • Umiejętność pracy w zespole
    • Zdolność szybkiego uczenia się
    • Gotowość do pracy w systemie zmianowym
    • Gotowość do nauki i podnoszenia swoich umiejętności
    • Gotowość do pracy w systemie 3-zmianowym w ruchu ciągłym (4-brygadówka)

    Oferujemy:

    • Zdobycie doświadczenia w firmie z kapitałem amerykańskim
    • Stałe zatrudnienie w nowoczesnej firmie
    • Możliwości rozwoju zawodowego
    • Bogaty pakiet socjalny
    • Bardzo dobrą atmosferę w pracy

    Wszystkie osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając przycisk Aplikuj.
    bottom
    bottom

    Zgodnie z art. 24 ust. 1 ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. 2016 r. poz. 922) informuję, iż administratorem danych osobowych przekazanych w dokumentach aplikacyjnych przez Panią/Pana dobrowolnie w celu przeprowadzenia rekrutacji oraz, w razie wyrażenia zgody, także na potrzeby przyszłych procesów rekrutacyjnych, jest Ball Packaging Europe Lublin sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, ul. Wiśniowa 40, 02-520 Warszawa. Dane osobowe mogą zostać udostępnione wyłącznie podmiotom upoważnionym na podstawie przepisów prawa. Posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania.

    Jeżeli chcesz, aby po zakończeniu rekrutacji Twoje dokumenty aplikacyjne pozostały w bazie Ball Packaging Europe Lublin sp. z o.o. w celu wykorzystania ich w przyszłych procesach rekrutacyjnych, zamieść w swoich dokumentach aplikacyjnych poniższą zgodę: „Wyrażam dla Ball Packaging Europe Lublin sp. z o.o. zgodę na archiwizację i wykorzystanie przekazanych przeze mnie dokumentów aplikacyjnych dla realizacji przyszłych procesów rekrutacyjnych.”