Ta oferta pracy jest nieaktualna od 70 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Operator Wózka Widłowego

  • Nadarzyn (pow. pruszkowski), mazowieckie
  • Pracownik fizyczny
  • 13.03.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top
    top
    Miejsce pracy: Nadarzyn (pow. pruszkowski)
    Żabka Polska spółka z ograniczoną odpowiedzialnością jest właścicielem największej w Polsce sieci sklepów typu convenience, prowadzonych pod markami Żabka i Freshmarket. To niemal 20 lat doświadczenia, 5000 placówek, 5 Centrów Logistycznych i przede wszystkim ludzie, którzy dzięki swoim pomysłom i indywidualnemu spojrzeniu na rzeczywistość mają niebagatelny wpływ na rozwój firmy.

    Twoje zadania:

    • rozładunek i załadunek towaru przy pomocy wózka widłowego
    • obsługa skanera
    • inwentaryzacja towaru
    • kontrola stanów magazynowych
    • prowadzenie dokumentacji magazynowej

    Oczekujemy:

    • doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku (mile widziane doświadczenie w pracy na wózku bocznym wysokiego składowania)
    • posiadania uprawnień do obsługi wózków widłowych
    • gotowości do pracy w systemie III zmianowym
    • komunikatywności i umiejętności pracy w zespole
    • dokładności, odpowiedzialności i uczciwości
    • umiejętności pracy pod presją czasu

    Oferujemy:

    top
    • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
    • atrakcyjny system wynagrodzeń (stawka zasadnicza + premia miesięczna, dodatek transportowy,  podwyżki stażowe w przypadku pozytywnej oceny okresowej)
    • transport do/i z pracy lub dodatek transportowy
    • przejrzystą ścieżkę rozwoju (w tym szkoleń pracowniczych)
    • wybrane przez Ciebie benefity pozapłacowe (pakiet sportowy, pakiet medyczny i ubezpieczenie grupowe)
    • możliwość budowania wyjątkowej atmosfery pracy
    top

    Kliknięcie przycisku „Aplikuj” oznacza, że wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych dla potrzeb obecnego jak i przyszłych procesów rekrutacji, prowadzonych przez Żabka Polska spółka z ograniczoną odpowiedzialnością zgodnie z postanowieniami ustawy z 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2002 r., nr. 101, poz. 926 ze zm.). Podanie danych jest dobrowolne, w każdej chwili przysługuje Ci prawo do wglądu do danych, ich poprawiania lub usunięcia. Żądanie usunięcia danych oznacza rezygnację z dalszego udziału w procesach rekrutacji i spowoduje niezwłoczne usunięcie Twoich danych. Jeżeli nie wyrażasz takiej zgody, prosimy, abyś nie klikał tego przycisku.