Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Operator Wózka Widłowego

Aluplast Sp. z o.o. O firmie

Rekrutacja zdalna

Aluplast Sp. z o.o.

Gołężycka 25A

Poznań

Aluplast to największy w Polsce producent systemów okiennych z PVC. Każdego dnia wytwarzamy tysiące metrów profili, z których powstaną okna montowane w domach na całym świecie. Aż 40% naszych pracowników jest z nami dłużej niż 10 lat. Obecnie poszukujemy osób na stanowisko

Twoje zadania na tym stanowisku:

  • Dostarczasz wózkiem surowiec na linie produkcyjne
  • Przewozisz towary wewnątrz zakładu
  • Ładujesz i rozładowujesz samochody ciężarowe z surowcem i towarami
  • Pracujesz w systemie zmianowym

Nasze wymagania:

  • Masz wykształcenie min. zawodowe
  • Posiadasz uprawnienia UDT
  • Masz już doświadczenie na podobnym stanowisku

Szukasz dobrej pracy na stałe? Sprawdź nas. Oferujemy:

  • ubezpieczenie na życie
  • pakiet medyczny
  • karnety sportowe
  • program emerytalny
  • wsparcie finansowe
  • udział w tworzeniu rozwiązań
  • opieka mentora
  • drużyna piłkarska
Oferty zawierające CV prosimy przesyłać za pomocą przycisku "APLIKUJ"

Ogłoszenie archiwalne