Ta oferta pracy jest nieaktualna od 343 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Operatorka - Pakowaczka

  • Komorniki (pow. poznański; gm. Komorniki), wielkopolskie pokaż mapę
  • Pracownik fizyczny
  • 06.12.2017

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top

    Jesteśmy jedną z przodujących firm z branży tworzyw sztucznych, obecnie, w związku z dalszym
    intensywnym rozwojem firmy, poszukujemy osób na stanowisko:

    Operatorka / Pakowaczka
    Miejsce pracy: Komorniki (pow. poznański; gm. Komorniki)

    Opis stanowiska

    • odbieranie plastikowych wyprasek z wtryskarki
    • składanie produktów
    • pakowanie
    • dbałość o jakość produktów

    Wymagania

    • zdolności manualne
    • estetyka pracy
    • rzetelność i dokładność
    • sumienność
    • umiejętność pracy w zespole

    Oferujemy

    • atrakcyjne wynagrodzenie miesięczne do 3700,00 brutto (premie miesięczne i kwartalne)
    • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
    • świadczenia socjalne, multisport
    • ciekawą pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie
    • pracę w trybie 3 zmianowym

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

    Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych tj. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926, ze zm.)"

    bottom