Ta oferta pracy jest nieaktualna od 380 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Opiekun

  • Gdańsk, pomorskie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 13.11.2017

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Copernicus Podmiot Leczniczy Sp. z o.o.

    Opiekun

    Miejsce pracy: Gdańsk
    Region: pomorskie
    Numer referencyjny: D1.110.56.2017
    Opis stanowiska:
    • praca na oddziałach szpitalnych Spółki
    • towarzyszenie i pomoc pacjentowi przy zaspakajaniu potrzeb z zakresu samoobsługi, higieny osobistej, pomoc w słaniu łóżka, pomoc przy zmianie bielizny osobistej,
    • planowanie (przy współpracy z pielęgniarką) indywidualnej opieki nad pacjentem,
    • w zależności od jednostki chorobowej i stanu pacjenta,
    • współpraca z zespołem terapeutycznym
    • pomoc w transporcie pacjentów na badania,
    • pomoc przy pobieraniu materiału biologicznego do badań,
    • przestrzeganie obowiązujących procedur i instrukcji zintegrowanego SZJ
    • przestrzeganie przepisów BHP i higieny pracy
    Wymagania:
    • Wykształcenie kierunkowe lub w trakcie kształcenia lub studenci kierunków medycznych
    • Odpowiedzialność
    • Kultura osobista, empatia
    • Podstawowa znajomość obsługi komputera
    • Motywacja do pracy
    • Elastyczność , samodzielność i odpowiedzialność w działaniu
    • Umiejętność pracy w zespole
    Oferujemy:
    • Umowę o pracę i stabilne warunki zatrudnienia
    • Narzędzia niezbędne do realizacji powierzonych zadań

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

    Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez Copernicus Podmiot Leczniczy Sp. z o.o. z siedzibą w Gdańsku (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).

    Informujemy, że Administratorem danych jest Copernicus PL Sp. z o.o. z siedzibą w Gdańsku przy ul. Nowe Ogrody 1-6. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.