Ta oferta pracy jest nieaktualna od 9 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Opiekun Klienta - Doradca

  • Poznań, wielkopolskie
  • Specjalista
  • 6 - 8 tys. zł brutto
  • 11.05.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Metlife

    Jesteśmy biurem sprzedaży związanym z międzynarodową organizacją finansowo-ubezpieczeniową. Nasz zespół zrzesza najbardziej skutecznych managerów z wieloletnim doświadczeniem w branży oraz  doradców, na koncie których jest wiele sukcesów. To właśnie wyjątkowy zespół, najwyższe standardy oraz szeroka oferta produktowa, dopasowana do potrzeb różnych klientów, czynią nas  wyjątkowym partnerem do współpracy.

    W związku z rozbudową zespołu poszukujemy kandydatów na stanowisko:

    Opiekun Klienta/Doradca

    Miejsce pracy: Poznań
    Numer referencyjny: V/2018
    Wynagrodzenie: 6 - 8 tys. zł

    Naszą ofertę kierujemy zarówno do osób z doświadczeniem w branży finansowej lub sprzedaży, jak również kandydatów chcących je dopiero zdobyć.

    Obowiązki będą polegały na:

    • prowadzeniu spotkań biznesowych
    • nawiązywaniu i utrzymywaniu kontaktów z klientami zgodnie z określonymi standardami
    • analizie potrzeb i oczekiwań Klienta celem skonfigurowania najlepszych rozwiązań
    • budowaniu pozytywnego wizerunku firmy
    • realizacji postawionych przed sobą planów
    • ciągłemu podnoszeniu swojej wiedzy

    Oczekujemy:

    • minimum wykształcenia średniego
    • profesjonalnego podejścia do wykonywanych obowiązków
    • łatwości w nawiązywaniu kontaktów i budowaniu relacji
    • wysokiej kultury osobistej oraz zachowania najwyższych norm etycznych

    Jeżeli dołączysz do nas profesjonalnie przygotujemy Cię do pracy oraz zapewnimy:

    • Rozwojową ścieżkę kariery z możliwością awansu
    • Prestiżowe szkolenia prowadzone przez ekspertów branży finansowej
    • Wraz z kadrą szkoleniową rozwiniemy Twoje kompetencje zawodowe
    • Najwyższy poziom wynagrodzenia na rynku finansowym
    • Wyjątkową atmosferę tworzoną przez zespół ciekawych ludzi
    • Bogaty pakiet socjalny
    • Ciekawe nagrody, premie kwartalne i inne benefity

    Zapraszamy na nasz Fan page na Facebooku: https://www.facebook.com/YourMetlife/

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

    „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).”

    Klikając w przycisk „Aplikuj”, „Aplikuj teraz” lub w inny sposób wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne do Metlife z siedzibą w Warszawie przy ul. Przemysłowa 26 (Pracodawca, Administrator danych), zgadzasz się na przetwarzanie przez Pracodawcę/Administratora danych Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym w celu przeprowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu.