Ta oferta pracy jest nieaktualna od 169 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Opiekun Klienta

  • Piaseczno, mazowieckie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 28.09.2017

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Sowa Sp. z o.o. jedna z wiodących drukarni cyfrowych w Polsce
    poszukuje kandydata/ów na stanowisko

    Miejsce pracy Piaseczno ul. Raszyńska 13

    Główne obowiązki:

    • Profesjonalna opieka nad aktualnymi Klientami z krajów europejskich
    • Podtrzymywanie codziennego kontaktu z Klientami
    • Ścisła współpraca z wewnętrznymi działami firmy
    • Przygotowywanie ofert dla Klientów
    • Budowanie długofalowych relacji z Klientami
    • Kontakt z Klientami drogą mailową oraz telefoniczną

    Profil poszukiwanego kandydata:

    • Znajomość branży poligraficznej / wydawniczej – mile widziana
    • Doświadczenie w sprzedaży międzynarodowej
    • Bardzo dobra praktyczna znajomość języka angielskiego
    • Umiejętność utrzymywania długofalowych relacji z Klientami
    • Profesjonalizm w wykonywanej pracy
    • Wysoka kultura biznesowa

    Oferujemy:

    • Atrakcyjne wynagrodzenie
    • Pakiet medyczny
    • Pracę pełną wyzwań w przyjaznej atmosferze

    Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV za pomocą

    Prosimy o dodanie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych, Dz. U. Nr 133, poz.883 z późniejszymi zmianami)”