Ta oferta pracy jest nieaktualna od 278 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Opiekun Klienta

  • Wrocław, dolnośląskie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 12.09.2017

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Miejsce pracy: Wrocław     Region: dolnośląskie

    Co warto wiedzieć?

    Ebexo to dostawca wysokiej jakości rozwiązań e-commerce na polskim rynku. Mówiąc najkrócej - tworzymy sklepy internetowe, które świetnie sprzedają.

    Opis stanowiska:

            Jaki byłby zakres Twojej pracy?

    • Prowadzenie i koordynowanie wdrożeń sklepów internetowych na platformie Ebexo - m.in. ustalenie zakresu projektu, określenie harmonogramu, przydzielania zadań w zespole, komunikacja z klientem, nadzór nad jakością realizowanych zleceń, sprzedaż usług dodatkowych prowadzonym przez Ciebie klientom
    • Wsparcie merytoryczne dla klientów z zakresu obsługi i funkcjonalności platformy Ebexo poprzez obsługę systemu pomocy (help desk) za pomocą tzw. ticketów
    • Powdrożeniowa obsługa klientów oraz pomoc w rozwiązywaniu podstawowych problemów z zakresu obsługi systemu Ebexo

    Wymagania:

            Nasze oczekiwania wobec Ciebie?

    • Umiejętność samodzielnej organizacji pracy, planowania oraz przewidywania
    • Łatwość w komunikacji z klientami i budowaniu dobrych relacji via telefon i e-mail
    • Umiejętność dobrej komunikacji z zespołem
    • Zdolność analitycznego myślenia oraz umiejętność samodzielnego rozwiązywania problemów
    • Umiejętność szybkiego przyswajania wiedzy z zakresu nowych technologii i oprogramowania

    Oferujemy:

            Co możemy Ci zaoferować?

    • Zdecydowanie stałe i stabilne zatrudnienie
    • Atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od doświadczenia oraz posiadanych umiejętności
    • Nieformalną atmosferę pracy wśród uśmiechniętych i życzliwych ludzi
    • Otwartość na pomysły dla Twojego rozwoju zawodowego
    • Współtworzenie jednej z najlepszych platform sklepowych na rynku
    • Komfortowe otoczenie pracy w wysokiej klasy biurowcu na wrocławskim rynku

    Jak możesz aplikować?
    Proszę wyślij nam swoje CV za pomocą przycisku Aplikuj, w tytule wiadomości podając
    "Opiekun klienta".
    Jest to pierwszy etap rekrutacji i zastrzegamy, że odpowiemy tylko wybranym osobom. Mamy nadzieję, że to rozumiesz.

    Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. z 2014 r. poz. 1182, 1662)."