Ta oferta pracy jest nieaktualna od 164 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Opiekun Klienta

  • Wrocław, dolnośląskie
  • Specjalista
  • 14.03.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Do Działu Sprzedaży i Obsługi Klienta poszukujemy Kandydatów/Kandydatek na stanowisko:
    Miejsce pracy: Wrocław

    Zadania:

    • obsługa usterek, a w tym przyjmowanie zgłoszeń od klientów oraz kierowanie ich do generalnego wykonawcy
    • egzekwowanie i weryfikacja prac naprawczych
    • wstępna weryfikacja zmian lokatorskich oraz ich wycena oraz przeprowadzenie całego procesu zmian lokatorskich
    • przygotowanie mieszkania do przekazania klientom
    • uczestnictwo w odbiorach mieszkań

    Oczekiwania:

    • wykształcenie wyższe – preferowane budowlane lub architektoniczne
    • bardzo dobra znajomość języka angielskiego
    • prawo jazdy kat. B
    • bardzo dobra znajomość pakietu MS Office oraz AutoCAD
    • komunikatywność i wysoka kultura osobista
    • mile widziane doświadczenie w obsłudze klienta

    Oferujemy:

    • umowę o pracę w największej polskiej spółce deweloperskiej
    • kafeterię benefitów, w tym prywatną opiekę medyczną oraz pakiety sportowe
    • możliwość rozwoju osobistego

    Jeśli jesteś zainteresowany/a – prześlij nam swoje CV z zamieszczoną klauzulą dotyczącą wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych dla celów rekrutacji za pomocą przycisku aplikuj.