Ta oferta pracy jest nieaktualna od 127 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Osoba ds. Administracji

  • Katowice, śląskie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 17.04.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Totalizator Sportowy to nowoczesna firma z tradycjami, która działa nieprzerwanie od 60 lat na polskim rynku gier losowych. Naszą misją jest bycie innowacyjnym liderem na rynku gier losowych w Polsce wyznaczającym kierunki rozwoju dla całej branży. Pełną informację o nas znajdziesz na naszej stronie internetowej www.totalizator.pl.

    Obecnie do Zespołu Administracji poszukujemy osoby na:

    STANOWISKO DS. ADMINISTRACJI

    Główne zadania:

    • Prowadzenie spraw związanych z dzierżawą gruntów i najmem lokali oraz dostarczeniem mediów,
    • Przygotowywanie, weryfikacja i negocjowanie umów najmu, dzierżawy oraz innych umów cywilnoprawnych,
    • Prowadzenie spraw związanych z zaopatrzeniem w materiały biurowe, środki czystości i higieny oraz innego wyposażenia dla oddziału i punktów sprzedaży,
    • Prowadzenie ewidencji środków trwałych i wyposażenia,
    • Prowadzenie spraw związanych z likwidacją składników majątku,
    • Uczestnictwo w opracowywaniu założeń rocznych planów zakupów i kosztów,
    • Realizacja postępowań zakupowych,
    • Prowadzenie spraw dotyczących ubezpieczenia majątku,
    • Sporządzanie deklaracji dotyczących podatku od nieruchomości, deklaracji związanych z wywozem śmieci oraz dyspozycji w tym zakresie,
    • Obsługa elektronicznego obiegu dokumentów.

    Oczekiwania:

    • Doświadczenie na podobnym stanowisku,
    • Znajomość podstaw prawa niezbędnych do realizacji zadań,
    • Doświadczenie w przeprowadzaniu postępowań zakupowych oraz zawieraniu umów,
    • Doświadczenie w obszarze zarządzania flotą samochodową,
    • Mile widziane wykształcenie wyższe (prawo, administracja, logistyka lub inne techniczne),
    • Nastawienie na współpracę,
    • Samodzielność i odpowiedzialność w realizacji powierzonych zadań,
    • Praktyczna znajomość pakietu MS Office,
    • Prawo jazdy kat. B.

    Oferujemy:

    • Umowę o pracę,
    • Ciekawą, pełną wyzwań pracę w firmie z tradycjami o silnej, ugruntowanej pozycji na rynku,
    • Możliwość rozwoju osobistego i ciągłego podwyższania swoich kwalifikacji zawodowych,
    • Dobre wynagrodzenie, bogaty pakiet socjalny.

    Osoby zainteresowane udziałem w procesie rekrutacji prosimy
    o przesłanie CV przy pomocy przycisku APLIKUJ

    W aplikacji prosimy o dopisanie klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 o ochronie danych osobowych Dz. U. Nr 133 poz. 883)". Zastrzegamy sobie prawo do rozpatrywania wyłącznie aplikacji spełniających podane wymagania oraz odpowiedzi tylko na wybrane oferty.