Pakowacz/ka leków

  • Wrocław, dolnośląskie
  • Pracownik fizyczny
  • 21.11.2018
  • Ważna jeszcze 6 dni (do 21.12.2018)
Pracodawca nie wymaga CV

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Trenkwalder jest jednym z liderów w branży HR w Polsce, specjalizując się w rekrutacjach stałych, tymczasowych, outsourcingu i doradztwie personalnym. Trenkwalder należy do Grupy Trenkwalder International AG, która od ponad 30 lat świadczy usługi HR w 17 krajach Europy, wspierając Kandydatów i firmy w realizacji ich celów zawodowych i biznesowych.

    Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy osób na stanowisko:

    Miejsce pracy: Wrocław
    a0t5800000DOlhFAAT

    Obowiązki:

    • pakowanie leków w opakowania pojedyncze i zbiorcze,
    • dbanie o porządek i higienę w miejscu pracy.

    Wymagania:

    • wyrobiona książeczka sanitarno-epidemiologiczna (warunek konieczny, nie musi być aktualna),
    • staranność i dokładność,
    • chęć pracy w systemie 3-zmianowym.

    Oferujemy:

    • pracę w renomowanej firmie zajmującej się produkcją leków,
    • terminową wypłatę wynagrodzenia,
    • stawkę 15 zł brutto/godzinę + dodatek nocny 25%,
    • umowę o pracę,
    • oferta dotyczy pracy tymczasowej.
    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

    Agencja zatrudnienia nr cert. 136.

    opis