Ta oferta pracy jest nieaktualna od 81 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Pakowacz - Magazynier

  • Kraków, małopolskie
  • Pracownik fizyczny
  • 05.01.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    OPAKOMET Spółka Akcyjna z siedzibą w Krakowie przy ulicy Karola Łowińskiego 7D producent opakowań z tworzyw sztucznych o ugruntowanej pozycji na rynku, w związku z dynamicznym rozwojem produkcji poszukuje kandydatów na stanowisko:

    PAKOWACZ - MAGAZYNIER
    Miejsce pracy: Kraków

    OCZEKIWANIA:

    • wykształcenie zawodowe  lub średnie techniczne,
    • dyspozycyjność, praca na trzy zmiany w ruchu  ciągłym,
    • umiejętności organizacji pracy własnej  oraz współpracy z zespołem
    • mile widziane uprawnienia na wózek widłowy

    KLUCZOWE ZADANIA:

    • pakowanie  wyprodukowanych wyrobów  z tworzyw sztucznych
    • obsługa przydzielonych maszyn
    • kontrola procesu produkcyjnego
    • przekazywanie wyprodukowanych wyrobów do magazynu

    OFERUJEMY:

    • atrakcyjne warunki finansowe
    • zapewniamy szkolenia na stanowisku pracy
    • samodzielną  i odpowiedzialną  pracę w rozwojowej branży

    Aplikację zawierającą CV prosimy przesyłać drogą elektroniczną za pomocą przycisku Aplikuj.

    Prosimy o zamieszczeniu na dokumentach następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do prawidłowej realizacji procesów rekrutacji zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych z dn. 29.08.1979 (Dz. U. nr 133, poz. 883).