Pakowacz - Magazynier

  • Kraków, małopolskie
  • Pracownik fizyczny
  • 05.01.2018
  • Ważna jeszcze 15 dni (do 04.02.2018)

Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

OPAKOMET Spółka Akcyjna z siedzibą w Krakowie przy ulicy Karola Łowińskiego 7D producent opakowań z tworzyw sztucznych o ugruntowanej pozycji na rynku, w związku z dynamicznym rozwojem produkcji poszukuje kandydatów na stanowisko:

PAKOWACZ - MAGAZYNIER
Miejsce pracy: Kraków

OCZEKIWANIA:

  • wykształcenie zawodowe  lub średnie techniczne,
  • dyspozycyjność, praca na trzy zmiany w ruchu  ciągłym,
  • umiejętności organizacji pracy własnej  oraz współpracy z zespołem
  • mile widziane uprawnienia na wózek widłowy

KLUCZOWE ZADANIA:

  • pakowanie  wyprodukowanych wyrobów  z tworzyw sztucznych
  • obsługa przydzielonych maszyn
  • kontrola procesu produkcyjnego
  • przekazywanie wyprodukowanych wyrobów do magazynu

OFERUJEMY:

  • atrakcyjne warunki finansowe
  • zapewniamy szkolenia na stanowisku pracy
  • samodzielną  i odpowiedzialną  pracę w rozwojowej branży

Aplikację zawierającą CV prosimy przesyłać drogą elektroniczną za pomocą przycisku Aplikuj.

Prosimy o zamieszczeniu na dokumentach następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do prawidłowej realizacji procesów rekrutacji zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych z dn. 29.08.1979 (Dz. U. nr 133, poz. 883).