Ta oferta pracy jest nieaktualna od 5 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Pakowacz

  • Świętochłowice, śląskie pokaż mapę
  • Pracownik fizyczny
  • 18.10.2018
Pracodawca nie wymaga CV

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Jestesmy ogólnopolskim wydawca kalendarzy reklamowych działajacym w Polsce od 1995 roku.

    Obecnie poszukujemy pracownika na stanowisko:
    PAKOWACZ
    Miejsce pracy: Świętochłowice
    Opis stanowiska:
    • przygotowanie wysyłki towarów do klienta
    • wydawanie materiałów do produkcji
    • kontrola ilości i jakości przyjmowanego oraz wydawanego towaru

    Wymagania:

    • dobra organizacja oraz staranność w pracy
    • mile widziane doświadczenie w pracy pakowacza
    • umiejętność pracy w zespole
    Oferujemy:
    • prace w firmie o ugruntowanej i stabilnej pozycji na rynku
    • dogodne warunki zatrudnienia
    • elastyczny czas pracy
    • atrakcyjne wynagrodzenie

    Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

    Prosimy o dołączenie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97r.o Ochronie Danych Osobowych, Dz. U. nr 133 poz. 833)”