Ta oferta pracy jest nieaktualna od 865 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Palacz Kotła

  • Kwidzyn, pomorskie pokaż mapę
  • Pracownik fizyczny
  • 2015-05-06

Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

International Paper (NYSE: IP) jest globalnym liderem w produkcji papieru i opakowań posiadającym zakłady produkcyjne na terenie Ameryki Północnej, Europy, Ameryki Łacińskiej, Rosji, Azji i Afryki Północnej. Działalność International Paper obejmuje produkcję opakowań przemysłowych i konsumpcyjnych, a także papierów niepowlekanych i celulozy. Siedziba główna International Paper znajduje się w Memphis, Tennessee. Firma zatrudnia blisko 58 tys. pracowników i posiada oddziały w ponad 24 krajach obsługujące klientów na całym świecie. W 2014 roku sprzedaż netto International Paper wyniosła 24 miliardy dolarów amerykańskich. Więcej informacji na temat International Paper, produktów oraz strategii zarządzania zasobami naturalnymi znajduje się na stronie www.internationalpaper.com.

Obecnie przedsiębiorstwo poszukuje osoby na stanowisko:

praca w systemie IV brygadowym

Miejsce pracy: Kwidzyn

Cel stanowiska:

  • Prowadzenie procesu technologicznego w rejonie kotłowni korowej i węglowej (Wydział Energetyczny) zgodnie z planami i zapotrzebowaniem na media energetyczne, zapewnienie wymaganej jakości i parametrów mediów, przestrzeganie odpowiednich przepisów i instrukcji oraz procedur obowiązujących w Spółce
  • Zapewnienie optymalnego wykorzystania paliwa oraz zachowanie minimalnych, możliwych emisji

Główne obowiązki:

  • Początkowo intensywne szkolenie teoretyczne i praktyczne na stanowisku pracy, aż do osiągnięcia pełnych kwalifikacji na w/w stanowisku
  • Nadzór nad pracą kotłów węglowych i kotła korowego oraz związanych z nimi urządzeniami i instalacjami pomocniczymi
  • Raportowanie i przekazywanie informacji o przebiegu zmiany
  • Wprowadzanie danych do systemów elektronicznych

Główne oczekiwania:

  • Wykształcenie – średnie techniczne
  • Podstawowa znajomość pakietu MS Office
  • Mile widziana umiejętność obsługi ciągów technologicznych w energetyce oraz doświadczenie w obsłudze maszyn i urządzeń
  • Mile widziane doświadczenie w obsłudze systemów informatycznych związanych z kontrolą procesów technologicznych
  • Samodzielność
  • Otwartość na naukę
  • Mile widziana umiejętność czytania dokumentacji technicznej

Oferujemy:

  • Pracę w firmie o stabilnej i ugruntowanej pozycji na rynku
  • Możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji
  • Bogaty pakiet socjalny / opiekę medyczną
  • Pracę w zespole o dużej wiedzy i doświadczeniu

ZASTRZEGAMY SOBIE MOŻLIWOŚĆ UDZIELANIA ODPOWIEDZI NA WYBRANE OFERTY

CV prosimy przekazywać drogą elektroniczną za pomocą przycisku:

Termin nadsyłania dokumentów do 20 maja 2015 r.

Prosimy o dołączenie do CV klauzuli o następującej treści: "Oświadczam, że wyrażam zgodę na warunkach określonych w ustawie z dn. 29.08.1997 o ochronie danych osobowych (Dz. Ust. Nr 133 poz. 883 z późniejszymi zmianami) oraz ustawie z dn. 18.07.2002 o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz. Ust. Nr 144, poz. 1204) na zbieranie i przetwarzanie moich danych osobowych w celach związanych z zatrudnieniem."

Niepoprawne hasło albo email.

Niepoprawne hasło.

Wystąpił błąd podczas logowania.

Niepoprawny link.

  • lub Załóż konto

Załóż konto

Załóż konto, aby łatwiej szukać pracy.

Przepraszamy, podczas rejestracji wystąpił błąd.

Użytkownik o podanym adresie e-mail jest już zarejestrowany.

Przepraszamy, wystąpił błąd podczas tworzenia użytkownika

  • lub Zaloguj się