Ta oferta pracy jest nieaktualna od 164 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Partner ds. Technologii Sklepów

  • Tychy, śląskie
  • Specjalista
  • 05.01.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top
    top
    Miejsce pracy: Tychy
    ŻABKA POLSKA S.A. jest właścicielem największej w Polsce sieci sklepów typu convenience,
    prowadzonych pod markami Żabka i Freshmarket. To niemal 20 lat doświadczenia, ponad 4900
    placówek, 4 Centra Logistyczne i przede wszystkim ludzie, którzy dzięki swoim pomysłom
    i indywidualnemu spojrzeniu na rzeczywistość mają niebagatelny wpływ na rozwój firmy.

    Twoje obowiązki:

    • projektowanie i adaptacja powierzchni (w tym wyposażenia) sklepów zgodnie z wyznaczonymi standardami firmy
    • inwentaryzacja obiektów
    • projektowanie elementów wizualizacji wewnętrznej i zewnętrznej sklepów
    • optymalizacja kosztów adaptacji sklepu
    • archiwizacja projektów i dokumentów technicznych
    • wprowadzanie nowych standardów i innowacyjnych rozwiązań do projektów

    Oczekujemy od Ciebie:

    • wykształcenia wyższego
    • m.in. 3-letniego doświadczenia w projektowaniu i adaptacji lokali
    • gotowości do prowadzenia własnej działalności gospodarczej
    • dyspozycyjności i zaangażowania
    • komunikatywności
    • gotowości do częstych podróży służbowych - prawo jazdy kat. B
    • dobrej znajomości programów do projektowania ( AutoCad, Revit, CorellDraw,)
    • uprawnień budowlanych (mile widziane)

    Oferujemy:

    top
    • umowę współpracy na czas nieokreślony
    • pakiet szkoleń wdrożeniowych
    • atrakcyjne stałe wynagrodzenie zasadnicze + premia
    • niezbędne narzędzia pracy
    • perspektywę rozwoju zawodowego
    • wybrane przez Ciebie atrakcyjne benefity pozapłacowe (pakiet sportowy i ubezpieczenie grupowe)
    top

    Kliknięcie przycisku „Aplikuj” oznacza, że wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych dla potrzeb obecnego jak i przyszłych procesów rekrutacji, prowadzonych przez Żabka Polska S.A. zgodnie z postanowieniami ustawy z 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2002 r., nr. 101, poz. 926 ze zm.). Podanie danych jest dobrowolne, w każdej chwili przysługuje Ci prawo do wglądu do danych, ich poprawiania lub usunięcia. Żądanie usunięcia danych oznacza rezygnację z dalszego udziału w procesach rekrutacji i spowoduje niezwłoczne usunięcie Twoich danych. Jeżeli nie wyrażasz takiej zgody, prosimy, abyś nie klikał tego przycisku.