Ta oferta pracy jest nieaktualna od 82 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Partnership Manager

  • Poznań, wielkopolskie pokaż mapę
  • Kierownik
  • 28.03.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Miejsce pracy: Poznań

    Jesteśmy stabilną i uznaną firmą z 13 letnim doświadczeniem, z wieloma sukcesami i blisko 2 mln obsłużonych klientów. Działamy w branży nowych technologii (Internet). Zatrudniamy 50 osób w Polsce i za granicą. W związku z dynamicznym rozwojem poszukujemy osoby na stanowisko:

     Jeśli jesteś osobą, która:

    • Jest komunikatywna - łatwo nawiązujesz relacje, chcesz współpracować z największymi rozpoznawalnymi markami, znanymi gwiazdami i influencami z całej Europy
    • Ma wyczucie biznesowe – potrafisz przekazywać wartości oferowane przez firmę, umiesz słuchać i rozpoznawać potrzeby drugiej strony
    • Zna języki obce – mówisz po angielsku na poziomie zaawansowanym a Twoim dodatkowym atutem jest język francuski i/lub niemiecki.
    • Ma doświadczenie w pracy marketingowej - potrafisz zarządzać projektami, lubisz i korzystasz z social media
    • Chce pozyskiwać nową wiedzę i doświadczenie – częścią Twojej pracy będzie bezpośredni kontakt z branżą na najważniejszych targach i konferencjach branżowych w całej Europie

    Opis stanowiska

    • Nawiązywanie i podtrzymywanie relacji ze znanymi gwiazdami i influencerami z branży fitness i pochodnych z całej Europy.
    • Koordynowanie pracy z marketingiem oraz pomoc we wdrożeniach nowych funkcjonalności i innych projektów dla partnerów
    • Koordynowanie kanałów social media firmy (opcja)
    • Współpraca bezpośrednio z zarządem spółki

     Wymagania

    • Znajomość marketingu i rynku nowych mediów (Internet, media społecznościowe, FB, IG)
    • Predyspozycje w zakresie organizacji: samodzielność, planowanie, uporządkowanie pracy
    • Bardzo dobra znajomość angielskiego w mowie i w piśmie
    • Pożądana znajomość drugiego języka obcego na poziomie minimum komunikatywnym, francuski lub niemiecki

     Oferujemy

    • Pracę przy niesamowicie ciekawym międzynarodowym projekcie, budującym świetne doświadczenie i karierę
    • Atrakcyjne wynagrodzenie (umowa o pracę lub B2B do wyboru)
    • Przyjazną atmosferę w biurze ulokowanym w ścisłym centrum Poznania (ul. Wyspiańskiego)
    • Dodatki do wynagrodzenia - Multisport, ubezpieczenie medyczne, także dla Twojej rodziny
    • Gwarantowany budżet na szkolenia
    • Kultura pracy zorientowana na pracownika (nadgodziny w wyjątkowych sytuacjach, możliwość krótszej pracy w piątek itp.).
    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji za pomocą przycisku APLIKUJ