Payroll Manager

Exide Technologies S.AO firmie

Exide Technologies S.A

Gdyńska 31/33

Poznań

Jesteśmy dużą międzynarodową firmą z kapitałem amerykańskim zatrudniającą 800 osób i liderem w branży.
Działamy w sektorze automotive, naszym klientom dostarczamy najwyższej jakości akumulatory samochodowe, baterie przemysłowe i prostowniki.

Tworzymy zgrany zespół ludzi, którzy swoją pracę wykonują z pasją
i zaangażowaniem. Obecnie do naszego zespołu poszukujemy doświadczonego kandydata/kandydatki na stanowisko:

Główne zadania na stanowisku:

  • nadzór merytoryczny nad całokształtem spraw płacowych,
    zarządzanie 2 osobowym zespołem,
  • udział w realizacji i rozwoju polityki płacowej w spółce głównej
    i spółce córce SSC,
  • wspieranie procesu planowania budżetów wynagrodzeń i podwyżek,
    kosztów świadczeń pozapłacowych, kontrolowanie jego realizacji,
    rekomendowanie i planowanie działań naprawczych,
  • zapewnienie zgodności systemu wynagrodzeń z aktualnymi
    wymogami prawnymi oraz jego ciągłe doskonalenie w ścisłej
    współpracy z Zarządem i kadrą menadżerską,
  • analizowanie efektywności funkcjonujących rozwiązań w systemach wynagrodzeń,
  • przygotowywanie raportów i zestawień na potrzeby sprawozdawczości zarządczej, organów publicznych oraz analiz na wewnętrzne potrzeby firmy,
  • nadzór nad prawidłowością i terminowością procesu rozliczania wynagrodzeń pracowników,
  • współpraca z instytucjami zewnętrznymi (m.in. ZUS, US, GUS, firmy ubezpieczeniowe)
  • efektywna współpraca z działem HR oraz raportowanie do członka Zarządu.

Nasze oczekiwania:

  • minimum 2-letnie doświadczenie kierownicze w zarządzaniu zagadnieniami płacowymi w dużej firmie,
  • bardzo dobra znajomość przepisów prawa pracy, ubezpieczeń społecznych, świadczeń chorobowych, podatku dochodowego od osób fizycznych,
  • praktyczna i teoretyczna wiedza w zakresie konstruowania polityki  wynagradzania i motywowania pracowników, tworzenia rozwiązań i opracowywania siatki płac, systemów premiowych, programów benefitowych,
  • umiejętność analitycznego myślenia i wyciągania wniosków,  doświadczenie z przygotowywania analiz płacowych i kontrollingu personalnego,
  • inicjatywa oraz umiejętność znajdowania i proponowania różnych rozwiązań,
  • znajomość MS Office – Excel w stopniu zaawansowanym,
  • znajomość programu Płatnik,
  • praktyczna znajomość systemów kadrowo-płacowych (mile widziana znajomość systemu TETA),
  • dobra znajomość języka angielskiego – warunek konieczny.

Oferujemy:

  • odpowiedzialną i samodzielną pracę w dobrej atmosferze w firmie z wysoką kulturą organizacyjną
  • szkolenia, możliwość rozwoju zawodowego
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • kartę Multisport Benefit dofinansowaną dla pracownika lub inne benefity w systemie kafeteryjnym
  • premię
     świąteczną
    i wakacyjną
  • dofinasowanie
     kolonii
    dla dzieci
  • ubezpieczenie na życie finansowane przez pracodawcę
  • preferencyjną
    ofertę ubezpieczenia medycznego

EXIDE  makes job exciting

Jeśli podoba Ci się nasza oferta, prześlij do nas swoje CV poprzez "Aplikuj" na dole ogłoszenia.

Prosimy o składnie ofert wraz z klauzulą wyrażającą zgodę na przetwarzanie danych osobowych niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji . Na podstawie polskich i wspólnotowych przepisów o ochronie danych osobowych, wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych umieszczonych przeze mnie w CV w procesie rekrutacji na stanowisko Kierownik działu wynagrodzeń, prowadzonej przez Exide Technologies S.A z siedzibą w Poznaniu oraz na ich ew. przekazywanie do spółek z grupy kapitałowej EXIDE TECHNOLOGIES wyłącznie w związku z tą rekrutacją. Oświadczam, że: (1) dane podaję dobrowolnie, (2) poinformowano mnie o przysługującym mi prawie dostępu do moich danych, ich poprawiania, wycofania zgody na ich przetwarzanie w każdym czasie lub żądania ich usunięcia.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy