Ta oferta pracy jest nieaktualna od 70 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

PHP Backend Developer

  • Warszawa, mazowieckie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 2018-03-13

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top
    Miejsce pracy: Warszawa

    CZYM BĘDZIESZ SIĘ ZAJMOWAŁ:

    • Programowanie aplikacji biznesowych w PHP z wykorzystaniem Symfony lub Laravel
    • Analiza istniejącego kodu
    • Wsparcie w doborze technologii i architekturze realizacji projektów
    zadania

    SZUKAMY KOGOŚ Z UMIEJĘTNOŚCIAMI:

    • min. 1 rok doświadczenia w programowaniu obiektowym w języku PHP z wykorzystaniem Frameworka Symfony, Laravel lub innego
    • znajomość GIT, baz MySQL i PostgreSQL, Doctrine, odrobiny JS
    • mile widziane obeznanie w Docker, SCRUM, tematach CI i automatyzacji testów

    OFERUJEMY:

    • Pracę w młodym i energicznym zespole
    • Możliwość aktywnego uczestniczenia w projektach informatycznych typu B2B
    • Możliwość rozwoju na stanowisko Team Leadera
    • Karta Fitsport
    • Dogodną lokalizację pracy (Warszawa, ulica Saska na Saskiej Kępie)
    • Przyjazną niekorporacyjną atmosferę
    • Formę zatrudnienia do uzgodnienia (pełny etat lub inne rozwiązanie).
    • Po 6 miesiącach współpracy możliwość przejścia na partnerski model współpracy który wiąże się ze znacznym udziale w zyskach

    ILE PŁACIMY?

    • Podstawa wysokości 6 000 zł - 11 000 zł brutto

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.