Ta oferta pracy jest nieaktualna od 5 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

PHP Developer full-stack

  • Wrocław, dolnośląskie
  • Specjalista
  • 09.11.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top
    PROFI CREDIT jest drugą największą firmą pożyczkową w Polsce. Działamy na polskim rynku od prawie 14 lat. Specjalizujemy się w udzielaniu pożyczek ratalnych dla klientów detalicznych, jak i przedsiębiorców. Od początku działalności w Polsce sprzedaliśmy już ponad 410 tysięcy pożyczek na łączną wartość prawie 4 miliardów złotych.

    W związku z dynamicznym rozwojem, Spółka tworzy struktury Software House i w tym celu poszukuje programistów:
    Miejsce pracy: Wrocław
    Wybierz miasto, w którym chcesz działać.

    Twoje zadania, kiedy dołączysz do teamu naszego Software House:

    • Projektowanie i rozwój oprogramowania wspierającego procesy, przy zastosowaniu najnowszych technologii,
    • Utrzymywanie odpowiedniego standardu kodu,
    • Refactoring oraz optymalizacja istniejących modułów,
    • Uczestnictwo w międzynarodowych projektach programistycznych,
    • Współpraca z doświadczonymi Developerami.

    Aplikuj, jeśli możesz nam zaoferować:

    • Znajomość:
      • technologii obiektowych PHP7,
      • składni SQL,
      • narzędzi zarządzania kodem,
      • metodologii Agile SCRUM,
      • wiodących frameworków (frontend/backend) będzie dodatkowym atutem,
    • Umiejętność działania w zespole i dobrą organizację pracy,
    • Terminowość, dokładność i własną inicjatywę.

    Masz swoje wymagania?

    Doskonale to rozumiemy!
    Spójrz, co dla Ciebie przygotowaliśmy:

    • Profesjonalne wdrożenie i niezbędne wsparcie merytoryczne – dołożymy wszelkich starań, żebyś w pełni poznał nasze systemy, zasady działania i swoje zadania!!
    • Udział w ambitnych, międzynarodowych projektach IT i współtworzenie nowatorskich narzędzi realizuj zadania wysokich lotów!
    • Zdobywanie dalszego, cennego doświadczenia zawodowego - będziesz mógł dzielić
      się swoją wiedzą i budować nową, dzięki współpracy z naszymi doświadczonymi programistami!
    • Fachowe szkolenia zgodne z Twoim profilem zawodowym wiemy, że rozwój umiejętności to coś, czego potrzebujesz!
    • Możliwość sugerowania rozwiązań i wdrażania pomysłów docenimy Twoje kompetencje, inicjatywę i kreatywność!
    • Pozytywne środowisko pracy i sprzyjającą atmosferę lubimy ze sobą pracować, dołączysz do nas :) ?
    • Rozbudowany i atrakcyjny pakiet benefitów, a wśród nich m. in a wśród nich m. in: możliwa praca zdalna i elastyczne godziny pracy, karta sportowa, dodatkowe dni urlopu, prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie grupowe, dofinansowanie do wakacji, dnia dziecka i świąt itp.
    • Klarowny i bardzo motywujący system wynagradzania: podstawa + premia kwartalna
      nas to motywuje, a Ciebie?
    • Zatrudnienie na umowę o pracę w Software House dużej, stabilnej rynkowo Spółki finansowejpewny, solidny pracodawca to jest to!
    • Profesjonalne narzędzia pracy

    M A S T E R Z E !

    To jest praca dla Ciebie!

    Prosimy o umieszczenie w treści aplikacji o pracy poniższej klauzuli zgody. Aplikacje nie zawierające klauzuli nie będą rozpatrywane w procesie rekrutacji.
    „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dokumentach aplikacyjnych w celach niezbędnych dla przeprowadzenia procesu rekrutacji przez PROFI CREDIT Polska S.A. z siedzibą w Bielsku-Białej ul. Browarna 2.”.

    W przypadku, gdyby chcieli Państwo uczestniczyć w przyszłych procesach rekrutacyjnych prosimy o zamieszczenie dodatkowej klauzuli o treści:
    Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w aplikacji o pracę w celach niezbędnych dla przeprowadzenia przyszłego procesu rekrutacji przez PROFI CREDIT Polska S.A. z siedzibą w Bielsku-Białej ul. Browarna 2.”

    Administratorem danych jest PROFI CREDIT Polska S.A. z siedzibą ul. Browarna 2 w Bielsku-Białej. Dane pozyskiwane są dla potrzeb obecnej rekrutacji, a w przypadku wyrażenia przez Panią/Pana zgody także dla potrzeb przyszłych rekrutacji. Zasady Ochrony Danych Osobowych Kandydatów na Pracowników lub Współpracowników PROFI CREDIT Polska S.A. dostępne są na stronie: https://proficredit.pl/ochrona-danych-osobowych-kandydaci/

    Jednocześnie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.