Ta oferta pracy jest nieaktualna od 273 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

PHP Developer

  • Gdańsk, pomorskie
  • Specjalista
  • 13.01.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top
    top

    Do naszego zespołu poszukujemy specjalisty na stanowisko:

    Miejsce pracy: Gdańsk

    Obowiązki:

    • Tworzenie nowych funkcjonalności w oparciu o dobre praktyki programowania (TDD, BDD, SOLID, wzorce projektowe) we współpracy z zespołem doświadczonych programistów,
    • Rozwijanie architektury systemów,
    • Ulepszanie i unowocześnianie istniejących rozwiązań technologicznych,
    • Współpraca z biznesem, żeby jak najlepiej zrozumieć oczekiwania Klientów.

    Projekt:

    • Projekt bez terminu końcowego, nastawienie na długą współpracę,
    • Praca dla firmy rozpoznawalnej na rynku światowym. Firma jest w czołówce światowych firm związanych z marketingiem internetowym,
    • Nacisk kładziony jest na optymalizację aplikacji, która pracuje pod dużym obciążeniem.

    Przydatne kompetencje:

    • PHP
    • XML
    • JavaScript
    • MySQL
    • Doświadczenie z pracą z PHP Unit
    • Znajomość frameworków w modelu MVC
    • Doświadczenie w pracy w metodologii SCRUM
    • Znajomość języka angielskiego umożliwiająca zapoznanie się z dokumentacją.

    Mile widziane:

    • React
    • GIT
    • CAS
    • XSLT
    • JSON RPC
    • HTML / CSS
    • Znajomość API
    • Technologie Redis
    • Webservices SOAP / REST
    • Systemy kolejkowe (RabbitMQ, ZeroMQ).

    Oferujemy:

    • Elastyczne godziny pracy,
    • Możliwość pracy zdalnej w sytuacjach losowych,
    • Dopłatę do karty MultiSport,
    • Prywatną opiekę medyczną.