Ta oferta pracy jest nieaktualna od 112 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

PHP Developer

  • Katowice, śląskie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 28.03.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    iPresso to platforma Marketing Automation najnowszej generacji.
    Doceniana na świecie, wybierana przez największe marki i szybko
    pozyskująca nowe (więcej: http://ipresso.com).
    Masz wizję, pomysły i dobre praktyki? Podbijaj świat razem z nami!
    Dlatego w związku z dynamicznym rozwojem firmy poszukujemy
    osoby na stanowisko:
    Miejsce pracy: Katowice

    Oferujemy:

    • Pracę w zespole, gdzie liczy się zaufanie, myślenie, pomysłowość a nie liczba linijek kodu i godzin spędzonych przed kompem
    • Pracę nad produktem w innowacyjnej firmie technologii marketingowych
    • Pracę nad technologią wykorzystywaną przez największe marki na całym świecie
    • Udział w tworzeniu nowych rozwiązań produktowych
    • Dużą samodzielność i wpływ na organizację pracy
    • Przyjazną atmosferę
    • Komfortowe biuro z klimą, open space z własnym biurkiem
    • Płaską strukturę zarządzania
    • Stabilne, długoterminowe zatrudnienie, umowę o pracę
    • Prywatną opiekę zdrowotną
    • Basen
    • Udział w konferencjach
    • Możliwość rozwoju zawodowego
    • Narzędzia pracy (markowy sprzęt, 2-3 monitory)
    • Przekąski, owoce, dobrą kawę, herbatę oraz inne napoje

    Twoje zadania:

    • Programowanie skryptów, modułów systemu
    • Rozwój autorskich technologii z wykorzystaniem ElasticSearch, MySQL, Redis, RabbitMQ, Load Balancing, supervisorD
    • Aktywny udział w pracach projektowych
    • Współpraca z kolegami/koleżankami w teamie oraz administratorami, projektantami, frontendowcami
    • Dokumentowanie kodu i udział w tworzeniu dokumentacji projektowej
    • Praca z GITem [GITFlow] oraz JIRA, kodowanie w PHPStorm
    • Ciągłe doskonalenie produktu

    Kogo szukamy?

    Szukamy Programisty PHP z min 3 letnim doświadczeniem. Nie wymagamy doświadczenia z popularnymi frameworkami. Nie wymagamy znajomości JavaScript, CSS. Musisz być prawdziwym inżynierem z dobrym przyjaznym interfejsem! Wymagamy dobrej komunikacji w języku angielskim.

    Sprawdź się, wystarczy że odpowiesz na poniższe pytania:

    • Jak nazywa się szybka poprawka na produkcję i jak ją wrzucić jeśli używasz GitFlow?
    • Jak formatujesz kod, ile spacji używasz spacje czy taby?
    • Czy jako programista PHP powinieneś znać JavaScript?
    • Czy w REDISie da się szybko wyszukiwać po wartościach kluczy?
    • Dlaczego nigdy nie programowałeś w PHP 6?
    • Co wybierzesz REST API czy SOAP?
    • Co to jest HTTP i czy warto tego w ogóle używać?
    • Czy lubisz słuchać głośno muzyki w trakcie kodowania?
    • Dlaczego backend jest lepszy od frontendu?
    • Dlaczego pokrywy studzienek kanalizacyjnych są okrągłe?
    • Kiedy możemy zastosować short IF?
    • Czy wiesz czym są mikroserwisy?
    • Co to jest webhook?
    • Czy miałeś styczność z prawdziwym REST API?
    • Czy znasz jakiś indexer?
    • Wytłumacz rekurencje, a następnie wytłumacz rekurencje.
    • KISS - czy to tylko zespół muzyczny?
    • Co myślisz o polskojęzycznych nazwach zmiennych i funkcji?
    • Jaka jest różnica między LEFT i RIGHT JOINem?
    • Co to jest CD, CI? ?
    • Czy przekazałbyś do code review / przetestowania kod który nie został uruchomiony przez Ciebie
    • Ile razy nie udało Ci się wyjść z VIM’a?
    • Mac czy Linux i dlaczego Windows?
    • Ile monitorów potrzeba zdolnemu programiście?
    • Czy umiesz programować na kartce?
    • Kombi czy sedan?
    • MTB czy szosa?
    • A teraz wszystkie pytania jeszcze raz, tylko odpowiedzi po angielsku
    CV z krótkim opisem prosimy przesłać klikając w przycisk aplikowania.
    Prosimy nie przejmować się specjalnie bogactwem swojego CV.
    Wystarczy nam kilka zdań, dlaczego warto się spotkać.
    Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez ENCJA.COM S.A. moich danych osobowych, zawartych w mojej ofercie pracy, dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2016 r., poz. 922). Jednocześnie wyrażam zgodę na przetwarzanie przez ENCJA.COM S.A. moich danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji.