Ta oferta pracy jest nieaktualna od 311 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

PHP developer

  • Kraków, małopolskie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 09.08.2017

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top
    Appdate tworzy zespół wykwalifikowanych i doświadczonych specjalistów z pasją chętnych podejmować nowe wyzwania

    Ze względu na intensywny rozwój firmy poszukujemy osób ze zdolnościami analitycznymi i interpersonalnymi, które potrafią pracować w zespole i chcą rozwijać się w obszarze IT.

    Aktualnie do zespołu poszukujemy
    PHP developera
    Miejsce pracy: Kraków

    Zakres obowiązków:

    • czynny udział w projektowaniu architektury systemu
    • programowanie i integrowanie systemów – głównie backendowych

    Wymagania:

    • spore doświadczenie w programowaniu w PHP (5.6 i 7.x) i znajomości OOP
    • doświadczenie w tworzeniu komercyjnych projektów z użyciem frameworków MVC
    • znajomość wzorców projektowych
    • znajomość narzędzi do testowania (Codeception, PHPUnit, PHPSpec)
    • znajomość dobrych praktyk (MVC, REST API, skalowalność)
    • znajomość narzędzi do zarządzania pakietami (Composer)
    • wiedza na temat automatyzacji (Vagrant, Continuous Integration)
    • sprawność w korzystaniu z wiersza poleceń w Gicie
    • praktyczna znajomość MySQL/MariaDB
    • swoboda w komunikacji w języku angielskim

    Oferujemy:

    • udział w ciekawych, innowacyjnych projektach
    • atrakcyjne wynagrodzenie
    • możliwość rozwoju (pakiet szkoleniowy oraz wsparcie przełożonych)
    • pakiet benefitów pracowniczych
    • elastyczne godziny pracy (8/10-16/18) z przerwą na lunch wliczoną w czas pracy (12.30-13.30)
    • przyjazna atmosfera (liczne spotkania i wyjazdy integracyjne)
    • możliwość wyjazdów zagranicznych
    • stabilne zatrudnienie w dynamicznie rozwijającej się firmie
    • biuro w centrum miasta
    • bezpłatny parking

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk:

    Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: " Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; (tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).”