PHP developer

  • Kraków, małopolskie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 2017-08-09
  • Ważna jeszcze 20 dni (do 2017-09-08)

Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

top
Appdate tworzy zespół wykwalifikowanych i doświadczonych specjalistów z pasją chętnych podejmować nowe wyzwania

Ze względu na intensywny rozwój firmy poszukujemy osób ze zdolnościami analitycznymi i interpersonalnymi, które potrafią pracować w zespole i chcą rozwijać się w obszarze IT.

Aktualnie do zespołu poszukujemy
PHP developera
Miejsce pracy: Kraków

Zakres obowiązków:

  • czynny udział w projektowaniu architektury systemu
  • programowanie i integrowanie systemów – głównie backendowych

Wymagania:

  • spore doświadczenie w programowaniu w PHP (5.6 i 7.x) i znajomości OOP
  • doświadczenie w tworzeniu komercyjnych projektów z użyciem frameworków MVC
  • znajomość wzorców projektowych
  • znajomość narzędzi do testowania (Codeception, PHPUnit, PHPSpec)
  • znajomość dobrych praktyk (MVC, REST API, skalowalność)
  • znajomość narzędzi do zarządzania pakietami (Composer)
  • wiedza na temat automatyzacji (Vagrant, Continuous Integration)
  • sprawność w korzystaniu z wiersza poleceń w Gicie
  • praktyczna znajomość MySQL/MariaDB
  • swoboda w komunikacji w języku angielskim

Oferujemy:

  • udział w ciekawych, innowacyjnych projektach
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • możliwość rozwoju (pakiet szkoleniowy oraz wsparcie przełożonych)
  • pakiet benefitów pracowniczych
  • elastyczne godziny pracy (8/10-16/18) z przerwą na lunch wliczoną w czas pracy (12.30-13.30)
  • przyjazna atmosfera (liczne spotkania i wyjazdy integracyjne)
  • możliwość wyjazdów zagranicznych
  • stabilne zatrudnienie w dynamicznie rozwijającej się firmie
  • biuro w centrum miasta
  • bezpłatny parking

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk:

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: " Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; (tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).”

Niepoprawne hasło albo email.

Niepoprawne hasło.

Wystąpił błąd podczas logowania.

Niepoprawny link.

  • lub Załóż konto

Załóż konto

Załóż konto, aby łatwiej szukać pracy.

Przepraszamy, podczas rejestracji wystąpił błąd.

Użytkownik o podanym adresie e-mail jest już zarejestrowany.

Przepraszamy, wystąpił błąd podczas tworzenia użytkownika

  • lub Zaloguj się