PHP Developer

  • Lublin, lubelskie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 17.11.2017
  • Ważna jeszcze 1 dzień (do 17.12.2017)

Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

uPaid Sp. z o.o.

Od 2011 roku działamy na rynku płatności mobilnych i internetowych.  Zajmujemy się dostarczaniem rozwiązań technologicznych dla banków i sprzedawców e-commerce i m-commerce. Obsługujemy portfele cyfrowe w ramach systemu Masterpass, wdrażamy płatności zdalne, zbliżeniowe (HCE, MDES), programujemy aplikacje na najpopularniejsze platformy. Prowadzimy projekty międzynarodowe w Europie i Azji.

Jesteśmy partnerem Mastercard®, utrzymujemy najwyższe standardy bezpieczeństwa potwierdzone certyfikatem PCI DSS. Aktualnie zatrudniamy ponad 80 osób w 4 miastach, w 2015 roku otrzymaliśmy tytuł Geparda Biznesu.

Więcej o nas przeczytasz: www.upaid.pl

Miejsce pracy: Lublin
Region: lubelskie

Opis stanowiska:

  • będziesz odpowiedzialny za rozwój i tworzenie nowego oprogramowania w ramach projektów prowadzonych przez uPaid
  • mile widziane osoby z aspiracjami na lidera zespołu

Czego wymagamy:

  • minimum dwuletnie doświadczenie na stanowisku programisty  PHP
  • znajomość wzorców projektowych
  • umiejętność posługiwania się przynajmniej jednym z frameworków PHP
  • dobra znajomość MySQL
  • znajomość i zrozumienie pojęcia SOLID
  • praktyczna znajomość co najmniej jednego systemu kontroli wersji SVN/GIT/Mercurial
  • umiejętność samodzielnego rozwiązywania problemów
  • angielski na poziomie umożliwiającym pracę z dokumentacją techniczną - mile widziany komunikatywny.

Mile widziane:

  • znajomość Laravel  lub CakePHP
  • doświadczenie w tworzeniu REST API
  • umiejętność korzystania z serwisu stackoverflow.com
  • znajomość metodyk projektowych, szczególnie SCRUM

Dlaczego warto u nas pracować ?

  • pracujemy w najnowszych technologiach takich jak Laravel, Angular 2, RabbitMQ
  • nasze projekty to mikroserwisy,  a nie monolity
  • nie straszne nam są nowe pomysły
  • testujemy to co piszemy używając Kibana, Sentry
  • stosujemy pair programming i code review
  • zapewniamy  udział w specjalistycznych szkoleniach
  • Happy Friday – co drugi piątek możesz przeznaczyć na naukę nowych technologii i projekty własnego pomysłu
  • stawiamy na rozwój, twórcze projekty, współpracę z międzynarodowymi firmami
  • dbamy o dobrą, koleżeńską atmosferę pracy
  • organizujemy wyjazdy i spotkania integracyjne
  • umożliwiamy elastyczne godziny pracy i partyjkę ping ponga w ramach relaksu
  • bonusy dla Ciebie: pakiet medyczny, karta Multisport oraz lekcje j. angielskiego w godzinach pracy
  • premie roczne oraz po zakończeniu większych projektów
  • jesteśmy stabilną firmą - aktualnie zatrudniamy ponad  80 osób w trzech miastach.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez uPaid Sp.zo.o z siedzibą w Warszawie zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. z 2014 r. poz. 1182, 1662)”.

Niepoprawne hasło albo email.

Niepoprawne hasło.

Wystąpił błąd podczas logowania.

Niepoprawny link.

  • lub Załóż konto

Załóż konto

Załóż konto, aby łatwiej szukać pracy.

Przepraszamy, podczas rejestracji wystąpił błąd.

Użytkownik o podanym adresie e-mail jest już zarejestrowany.

Przepraszamy, wystąpił błąd podczas tworzenia użytkownika

  • lub Zaloguj się