Ta oferta pracy jest nieaktualna od 213 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

PHP Developer

  • Lublin, lubelskie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 17.11.2017

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    uPaid Sp. z o.o.

    Od 2011 roku działamy na rynku płatności mobilnych i internetowych.  Zajmujemy się dostarczaniem rozwiązań technologicznych dla banków i sprzedawców e-commerce i m-commerce. Obsługujemy portfele cyfrowe w ramach systemu Masterpass, wdrażamy płatności zdalne, zbliżeniowe (HCE, MDES), programujemy aplikacje na najpopularniejsze platformy. Prowadzimy projekty międzynarodowe w Europie i Azji.

    Jesteśmy partnerem Mastercard®, utrzymujemy najwyższe standardy bezpieczeństwa potwierdzone certyfikatem PCI DSS. Aktualnie zatrudniamy ponad 80 osób w 4 miastach, w 2015 roku otrzymaliśmy tytuł Geparda Biznesu.

    Więcej o nas przeczytasz: www.upaid.pl

    Miejsce pracy: Lublin
    Region: lubelskie

    Opis stanowiska:

    • będziesz odpowiedzialny za rozwój i tworzenie nowego oprogramowania w ramach projektów prowadzonych przez uPaid
    • mile widziane osoby z aspiracjami na lidera zespołu

    Czego wymagamy:

    • minimum dwuletnie doświadczenie na stanowisku programisty  PHP
    • znajomość wzorców projektowych
    • umiejętność posługiwania się przynajmniej jednym z frameworków PHP
    • dobra znajomość MySQL
    • znajomość i zrozumienie pojęcia SOLID
    • praktyczna znajomość co najmniej jednego systemu kontroli wersji SVN/GIT/Mercurial
    • umiejętność samodzielnego rozwiązywania problemów
    • angielski na poziomie umożliwiającym pracę z dokumentacją techniczną - mile widziany komunikatywny.

    Mile widziane:

    • znajomość Laravel  lub CakePHP
    • doświadczenie w tworzeniu REST API
    • umiejętność korzystania z serwisu stackoverflow.com
    • znajomość metodyk projektowych, szczególnie SCRUM

    Dlaczego warto u nas pracować ?

    • pracujemy w najnowszych technologiach takich jak Laravel, Angular 2, RabbitMQ
    • nasze projekty to mikroserwisy,  a nie monolity
    • nie straszne nam są nowe pomysły
    • testujemy to co piszemy używając Kibana, Sentry
    • stosujemy pair programming i code review
    • zapewniamy  udział w specjalistycznych szkoleniach
    • Happy Friday – co drugi piątek możesz przeznaczyć na naukę nowych technologii i projekty własnego pomysłu
    • stawiamy na rozwój, twórcze projekty, współpracę z międzynarodowymi firmami
    • dbamy o dobrą, koleżeńską atmosferę pracy
    • organizujemy wyjazdy i spotkania integracyjne
    • umożliwiamy elastyczne godziny pracy i partyjkę ping ponga w ramach relaksu
    • bonusy dla Ciebie: pakiet medyczny, karta Multisport oraz lekcje j. angielskiego w godzinach pracy
    • premie roczne oraz po zakończeniu większych projektów
    • jesteśmy stabilną firmą - aktualnie zatrudniamy ponad  80 osób w trzech miastach.

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

    Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez uPaid Sp.zo.o z siedzibą w Warszawie zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. z 2014 r. poz. 1182, 1662)”.