Ta oferta pracy jest nieaktualna od 39 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

PHP Developer

  • Poznań, wielkopolskie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 12.03.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    nasze-realizacje
    Profitroom to największy w Polsce dostawca systemów rezerwacyjnych online dla hoteli, a także firma specjalizująca się w projektowaniu stron internetowych oraz świadczeniu usług marketingowych dla branży hotelarskiej. Za nasze projekty zostaliśmy w ostatnich latach wielokrotnie nagrodzeni w międzynarodowych konkursach i zyskaliśmy zaufanie większości cenionych marek w naszym kraju. Obecnie, dzięki specjalistom w Polsce oraz oddziałom zagranicznym, Profitroom obsługuje już ponad 2000 hoteli w różnych zakątkach świata.
    PHP Developer (mid/senior)
    Miejsce pracy: Poznań

    Zadania:

    Pracujemy w nowej generacji skalowalnych i rozszerzalnych rozwiązań, które budowane są w tej chwili na platformie PHP 7 (framework Laravel 5) oraz nowoczesnym frameworku Vue.js.

    Nasi developerzy pracują w niedużych, autonomicznych zespołach Scrumowych.

    Poszukiwane kompetencje:

    • Doświadczenie z technologią PHP
    • Znajomość języka PHP w aspekcie obiektowym
    • Dobra znajomość co najmniej 2 frameworków MVC (w tym jeden ekspercko)
    • Bardzo dobra znajomość środowiska Linux
    • Umiejętność projektowania rozbudowanych systemów
    • Znajomość technologii NoSQL
    • Tworzenie kodu zgodnego z dobrymi wzorcami i praktykami - m.in Clean Code, SOLID, DRY
    • Tworzenie testów jednostkowych (w TDD)

    Mile widziana znajomość tematyki programowania systemów API, znajomość XML, SOAP, JSON i innych technologii wymiany informacji między systemami informatycznymi.

    Oferujemy:

    • Stałe zatrudnienie w stabilnej i dynamicznie rozwijającej się firmie
    • Wynagrodzenie : 6000 - 12 000 zł netto B2B / lub UoP
    • Praca w zespołach SCRUMowych
    • Udział w interesujących projektach dla polskich i zagranicznych klientów
    • Duża samodzielność w zakresie prowadzonych projektów
    • MacBook - możliwość wyboru sprzętu do pracy
    • Indywidualny budżet szkoleniowy (gwarantowany 1000zł rocznie)
    • Bezpłatne kursy języka angielskiego (3h tygodniowo)
    • Dopłaty do karty MultiSport Plus
    • Elastyczny czas pracy
    • Atrakcyjne spotkania integracyjne
    • Przyjazna atmosfera w profesjonalnym zespole
    • Stabilne warunki zatrudnienia (umowa o pracę lub B2B)
    • Dofinansowanie rehabilitacji dla osób niepełnosprawnych
    • Codzienne dostawy owoców do biura

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

    W aplikacji prosimy umieścić klauzulę: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 o ochronie danych osobowych, U. nr 133 poz. 833) ”.