Ta oferta pracy jest nieaktualna od 10 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

PHP Developer

  • Szczecin, zachodniopomorskie
  • Specjalista
  • 13.01.2018

Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

top
top

Do naszego zespołu poszukujemy specjalisty na stanowisko:

Miejsce pracy: Szczecin

Obowiązki:

  • Tworzenie nowych funkcjonalności w oparciu o dobre praktyki programowania (TDD, BDD, SOLID, wzorce projektowe) we współpracy z zespołem doświadczonych programistów,
  • Rozwijanie architektury systemów,
  • Ulepszanie i unowocześnianie istniejących rozwiązań technologicznych,
  • Współpraca z biznesem, żeby jak najlepiej zrozumieć oczekiwania Klientów.

Projekt:

  • Projekt bez terminu końcowego, nastawienie na długą współpracę,
  • Praca dla firmy rozpoznawalnej na rynku światowym. Firma jest w czołówce światowych firm związanych z marketingiem internetowym,
  • Nacisk kładziony jest na optymalizację aplikacji, która pracuje pod dużym obciążeniem.

Przydatne kompetencje:

  • PHP
  • XML
  • JavaScript
  • MySQL
  • Doświadczenie z pracą z PHP Unit
  • Znajomość frameworków w modelu MVC
  • Doświadczenie w pracy w metodologii SCRUM
  • Znajomość języka angielskiego umożliwiająca zapoznanie się z dokumentacją.

Mile widziane:

  • React
  • GIT
  • CAS
  • XSLT
  • JSON RPC
  • HTML / CSS
  • Znajomość API
  • Technologie Redis
  • Webservices SOAP / REST
  • Systemy kolejkowe (RabbitMQ, ZeroMQ).

Oferujemy:

  • Elastyczne godziny pracy,
  • Możliwość pracy zdalnej w sytuacjach losowych,
  • Dopłatę do karty MultiSport,
  • Prywatną opiekę medyczną.