Oferta pracy

PHP Developer

ARforceO firmie

Rekrutacja zdalna

  • Wrocław, dolnośląskie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Umowa o pracę, Kontrakt B2B
  • Pełny etat
  • Specjalista (Mid / Regular)
Do rozwoju platformy oferującej zaawansowane rozwiązania marketingowe zajmującej się automatyzacją marketingu, responsywnych e-maili, seminariów internetowych, CRM i narzędzi analitycznych poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Twoje główne zadania:

  • rozbudowa back-endu flagowego produktu
  • optymalizacja aplikacji pracujących pod dużym obciążeniem

Oczekiwane umiejętności:

  • bardzo dobra znajomość PHP7
  • znajomość czystego kodu (SOLID, wzorce projektowe GoF, TDD)
  • praktyczna znajomość MySQL, Git, Dockera, Redis
  • solidne zrozumienie techniczne RESTful API
  • znajomość aspektów bezpieczeństwa aplikacji internetowych (OWASP Top 10)
  • znajomość CI / CD
  • nastawienie na komunikację i pracę zespołową
  • język angielski na poziomie B2

Mile widziane:

  • doświadczenie z Apache Kafka, AMQP, stosem ELK
  • praktyczna znajomość Kubernetes
  • doświadczenie z GitLab, JIRA, Crucible, Confluence
  • znajomość Manifestu Agile

Korzyści dla Ciebie:

  • praca zdalna
  • wynagrodzenia adekwatnego do posiadanych umiejętności i zaangażowania w pracę
  • prywatna opieka medyczna
  • karta Multisport lubt pakiet Netflix&Spotify.
INFORMACJE DOTYCZĄCE PRZETWARZANIA DANYCH OSOBOWYCH.

Administratorem Twoich danych osobowych jest ARforce Sp. z o.o. z siedzibą w Sopocie przy ul. Mikołaja Reja 13/15 81-874 Sopot
Dane zbierane są dla potrzeb przeprowadzenia na Twoją rzecz procedury poszukiwania projektów IT spełniających Twoje oczekiwania.
Masz prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania.
Podanie danych osobowych jest dobrowolne i wymaga wyraźnej zgody, ale jest konieczne do przeprowadzenia procedury poszukiwania projektów IT spełniających Twoje oczekiwania.
Szczegółowe informacje dotyczące przetwarzania Twoich danych osobowych możesz otrzymać tutaj: www.arforce.pl/odo
Miejscowość:
Wrocław/Katowice
/Rzeszów
Poziom:
REGULAR
Model Współpracy:
UMOWA O PRACĘ/
UMOWA B2B
Czas trwania:
BEZ TERMINU KOŃCOWEGO

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy