Ta oferta pracy jest nieaktualna od 65 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

PHP developer

  • Wrocław, dolnośląskie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 16.05.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top
    Miejsce pracy: Wrocław
    Jeśli szukasz stabilnej, ale aktywnej firmy i interesujących projektów chcielibyśmy, abyś dołączył do naszego zespołu developerskiego w biurze we Wrocławiu.

    Praca w Right Information nie jest dla każdego. Realizujemy projekty dla globalnych i regionalnych firm z branż produkcyjnych. Kładziemy olbrzymi nacisk na jakość pracy, kodu i samego oprogramowania. Codziennie nie tylko piszemy aplikacje, ale rozwiązujemy też matematyczne i biznesowe problemy naszych klientów, korzystając z nowych technologii.

    Szukamy ambitnego programisty, który dołączy do naszego zespołu do realizacji nowych projektów. Oczekujemy naturalnej ciekawości, motywacji i chęci do rozwoju. Pracując z nami, będziesz odpowiedzialny za tworzenie i rozwój aplikacji, które mają realny wpływ na biznesy naszych klientów w ponad 50 krajach Świata.

    Obowiązki:

    • Udział w tworzeniu nowych i utrzymywaniu obecnych projektów informatycznych
    • Współpraca z zespołem w zwinnych metodykach
    • Tworzenie dokumentacji technicznej

    Wymagania:

    • Bardzo dobra znajomość języka PHP (5.6+, 7+)
    • Bardzo dobra znajomość bazy MySQL
    • Pisanie kodu zgodnie z zasadami programowania obiektowego
    • Rozumienie architektury aplikacji webowych, protokołów sieciowych i trendów w programowaniu
    • Znajomość systemów kontroli wersji (GIT, SVN)
    • Minimum 2-letnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
    • Znajomość języka angielskiego na poziomie umożliwiającym czytanie i tworzenie dokumentacji oraz pisanie kodu

    Twoim atutem będzie:

    • Doświadczenie przy frameworkach (Yii2, Symfony, Zend)
    • Doświadczenie przy tworzeniu REST API
    • Dobra znajomość HTML, CSS, JavaScript

    Oferujemy:

    • Dużą niezależność oraz elastyczne godziny pracy
    • Luźną i spokojną atmosferę
    • Konkurencyjne wynagrodzenie
    • 2 monitory i duże, wygodne stanowisko pracy

    Praca zdalna: Nie;

    Podróże służbowe: Nie;

    Telefon: +48 71 716 50 93
    www.rightinformation.com
    bottom