Ta oferta pracy jest nieaktualna od 102 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Planista Copackingu

  • Warszawa, mazowieckie
  • Specjalista
  • 11.12.2017

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top
    Planista Copackingu / Co-packing Planner
    Miejsce pracy: Warszawa

    Cel stanowiska:

    Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiadać za planowanie i utrzymywanie ciągłości sprzedaży co-packowanych wyrobów czekoladowych (np. Mars, Twix, M&M’s, Bounty, Milky Way) przeznaczonych na rynek krajowy z zachowaniem wymaganego poziomu obsługi klienta. Będzie ona również odpowiedzialna za zapewnienie wymaganego poziomu zapasów produktów co-packowanych dla aktywności rynkowych.

    Główne zadania:

    • Odpowiedzialność za proces planowanie produkcji wyrobów copackingowych
    • Kontrola nad poziomem zapasów i dostaw komponentów dla produktów copackingowych będących w stałym listingu
    • Opracowywanie analiz wyników produkcji copackingu i jego wpływu na dostępność produktów
    • Bieżące monitorowanie ryzyk związanych z dostępnością produktów copackingowych i ich proaktywna komunikacja
    • Koordynacja procesu przepływu informacji logistycznych pomiędzy Mars Polska a copackerami i dostawcami, mających wpływ na realizację usługi copackingu
    • Obsługa systemu planowania produkcji oraz kontrola i korekta danych w systemie SAP pozwalająca na właściwe planowanie i raportowanie aktywności copakingowych
    • Bieżące i okresowe kontrolowanie stanów komponentów, opakowań oraz copackingowych wyrobów gotowych

    Profil kandydata:

    • Wyższe wykształcenie, preferowane na kierunku np. logistyka, zarządzanie, inżynieria produkcji, techniczne lub inne pokrewne
    • Roczne doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku lub w obszarze logistyki (mogą to być np. staże i praktyki)
    • Znajomość procesów i procedur logistycznych oraz ich powiazań z innymi procesami w firmie
    • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego umożliwiająca swobodną komunikację
    • Umiejętność obsługi programów MS Office (w szczególności Excel na dobrym poziomie)
    • Umiejętność analizy danych i wyciągania wniosków
    • Umiejętność planowania i wyznaczania priorytetów pozwalająca na prowadzenie kilku projektów jednocześnie
    • Znajomość systemu SAP  - mile widziana
    • Umiejętność odnajdywania się w zmiennym środowisku pracy
    • Umiejętność budowania pozytywnych relacji i współpracy w grupie

    Oferujemy:

    • Możliwość rozwoju w dynamicznie rozwijającej się międzynarodowej firmie
    • Pakiet dodatkowych świadczeń m.in. ubezpieczenie na życie, prywatna opieka medyczna, pakiet oszczędnościowy
    • Rozbudowany program szkoleniowy prowadzony przez najlepszych specjalistów
    • Atrakcyjne wynagrodzenie
    bottom