Ta oferta pracy jest nieaktualna od 286 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Planista

  • Starachowice, świętokrzyskie
  • Specjalista
  • 08.09.2017

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    PKC GROUP POLAND sp. z o.o. - wiodący na rynku polskim producent wiązek elektrycznych dla motoryzacji, będący częścią fińskiego koncernu PKC GROUP, w związku z rozwojem firmy zatrudni w zakładzie w Starachowicach pracowników na stanowisku:

    Planista
    Miejsce pracy: Starachowice
    OPIS STANOWISKA:
    • odbiór i analiza zleceń oraz zamówień
    • ustalanie stopnia pilności wykonania zleceń i przekazanie do realizacji
    • przygotowanie planów produkcji w systemie klasy ERP
    • udzielanie odpowiedzi klientom na zapytania dotyczące terminu realizacji zamówień
    • sporządzanie raportów i monitorowanie zaległości produkcyjnych
    WYMAGANIA:
    • wykształcenie wyższe o profilu technicznym
    • doświadczenie na podobnym stanowisku lub chęć do nauki i rozwoju w tym kierunku
    • bardzo dobra znajomość języka angielskiego (warunek konieczny)
    • bardzo dobra znajomość pakietu Office (w szczególności Excela)
    • umiejętność analitycznego myślenia
    • komunikatywność i zdolności organizacyjne
    OFERUJEMY:
    • stabilną pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie
    • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
    • bardzo dobrą atmosferę pracy
    • możliwość rozwoju zawodowego

    Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV wraz z listem motywacyjnym za pomocą przycisku Aplikuj.

    Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922)."