Ta oferta pracy jest nieaktualna. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Płytkarz

  • Oslo, Norwegia
  • Pracownik fizyczny
  • 06.05.2015

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Nasza firma działająca na rynku norweskim zajmuje się od 10 lat kompleksową obsługą inwestycji budowlanych, zarówno dużych projektów jak i małych zleceń dla klientów indywidualnych.

    Płytkarz

    Miejsce pracy: Oslo

    Region: Norwegia

    Opis stanowiska:

    Praca na stanowisku "Płytkarz" będzie głównie polegać  na kompleksowych remontach łazienek.

    Wymagane umiejętności to:

    • budowanie ścian- konstrukcji
    • montaż płyt osb
    • budowanie sufitów z płyt kartonowo-gipsowych
    • "wylewanie" betonu i robienie "spadów"
    • kładzenie płytek
    • szlifowanie do kąta 45 stopni
    • fugowanie
    • kładzenie silikonów

    Wymagania:

    • doświadczenie na stanowisku "płytkarz"
    • zaangażowanie
    • gotowość do wyjazdu
    • przed wyjazdem do pracy wymagane zaświadczenie lekarskie o możliwości wykonywania zawodu

    Oferujemy:

    • Oferujemy pracę w nowoczesnej i stale rozwijającej się firmie.
    • Osoba zatrudniona będzie na stałą umowę o pracę z 3-miesięcznym okresem próbnym.
    • Firma zapewnia: ubiór roboczy, bezpłatny dowóz do pracy i z pracy, wyżywienie, mieszkanie.
    • Osoba zatrudniona po przepracowaniu 5-6 tygodni będzie mogła wyjechać na  tygodniowy urlop do Polski.
    • W zależności od doświadczenia i umiejętności wynagrodzenie miesięczne wynosi pomiędzy 6.000-8.000 złotych netto.

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji (wymagane dokumenty: list motywacyjny, CV ze zdjęciem)
    klikając w przycisk aplikowania.

    Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych tj. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926, ze zm.), prowadzonych przez Neoconcept Ans z siedzibą w Oslo, Hoyboveien 3 w Norwegii."