PMO - Junior Project Manager

  • Warszawa, mazowieckie pokaż mapę
  • Kierownik
  • 2018-11-09
  • Ważna jeszcze 25 dni (do 2018-12-09)

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Workplace: Warszawa

    Opis stanowiska:

    Praca w dziale Communications realizującym projekty dla branży telekomunikacyjnej. Wdrożenia oraz rozwój nowych usług w telko, w ramach programu transformacyjnego – pełnej automatyzacji nowych procesów biznesowych. Do głównych zadań należy wsparcie Lidera Technicznego / Project Managera w zarządzaniu wymaganiami w obszarach od architektury po development oraz zakresem prac bazując na wymaganiach funkcjonalnych.

    Główne zadania:
    • Wdrażanie rozwiązań zgodnych z oczekiwaniami i założonych terminach
    • Współtworzenie i prowadzenie listy zadań/akcji zapewniając ich realizację
    • Identyfikacja oraz zarządzanie ryzykiem projektowym
    • Organizacja, prowadzenie spotkań projektowych
    • Współpraca z: Product Owner, zespoły projektowe (Programiści, DevOps), Architekt, Marketing
    Główne obowiązki:
    • Zarządzanie harmonogramem, priorytetyzacją zadań oraz innymi aspektami dostarczenia projektu
    • Zapewnienie dotrzymania terminów wdrożeń
    • Skuteczne zarządzenie zakresem wymagań funkcjonalnych oraz architektury technicznej
    • Planowanie dostarczania nowych funkcjonalności
    • Przegląd i zarządzenie backlogami razem z Produkt Ownerami
    • Komunikacja pomiędzy zespołami
    Nasze oczekiwania:
    • Wykształcenie wyższe (preferowane kierunki techniczne)
    • 2 letnie doświadczenie w zarządzaniu projektami
    • Znajomość zagadnień digital oraz produktów (mile widziane CRM, ERP, aplikacje mobilne) dostępnych na rynku
    • Znajomość metodyk i narzędzi Agile, Scrum, Prince, PMP
    • Umiejętności w obszarze zarządzani i wspierania zespołów biznesowych i technicznych
    • Bardzo mocne umiejętności komunikacyjne
    • Zdolności przywódcze
    • Ukierunkowanie na cele i wyniki
    • Angielski na poziomie biegłym
    • Mile widziane doświadczenie w projektach integracyjnych

    Oferujemy:

    • Umowa o pracę
    • Opieka zdrowotna / Medicover Maxima
    • Plan zakupu akcji (SPP) dofinansowany przez CGI
    • Multisport Plus i program Oxygen
    • Fundusz Inwestycyjny finansowany przez CGI
    • Profit Participation Plan – dzielimy się zyskami
    • Premiowany program poleceń, standardowo 6k PLN
    • Praca Twórcza
    • Brown Bagi, hackathony i dzielenie się wiedzą
    • Prezenty okolicznościowe i świętowanie rocznic
    • Program wsparcia pracowników i dodatkowe ubezpieczenie w podróży

    Czego możesz od nas oczekiwać:

    Zbuduj z nami swoja karierę!

    Prowadzenie biznesu nigdy nie było bardziej pasjonujące niż w dzisiejszych czasach. Żyjemy w erze transformacji cyfrowej. Digitalizacja przyśpiesza i zmienia nasz świat z dnia na dzień. CGI jest w samym centrum tych zmian, towarzyszy i wspiera Klientów a pracownikom oferuje najbardziej rozwijające projekty i oferuje wyjątkowe możliwości rozwoju.

    Nasz sukces w CGI wynika z autentycznego zaangażowania naszych ekspertów i całej kadry. Jesteśmy zespołem. Stawiamy na dzielenie się: wyzwaniami i sukcesami, które są nieodłączną częścią naszej firmy. Wspólnie dzielimy się zyskiem, ściśle związanym z pewnym wzrostem CGI. Wszyscy zyskujemy dzięki wartości, którą wspólnie stworzyliśmy.

    Zapraszamy Cię do współtworzenia CGI – firmy będącej w czołówce największych, niezależnych firm świadczących usługi technologiczne i doradcze na świecie.

    Rekomendacje kandydatów ze strony firm rekrutacyjnych uprzednio nie zaproszonych do współpracy z CGI nie będą rozpatrywane.
    CGI jest pracodawcą oferującym równe szanse.

    W dokumentach aplikacyjnych prosimy zamieścić oświadczenie o następującej treści:
    1. Zgoda na przetwarzanie danych osobowych:
    Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Administratora danych tj. CGI Information Systems and Management Consultants (Polska) Sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Królewskiej 16, 00-103 Warszawa, moich danych osobowych w celu przeprowadzenia procesu rekrutacyjnego na wybraną ofertę pracy. Zgoda może być wycofana w dowolnym momencie poprzez wysłanie e-maila na [email protected] . Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem.
    1. Zgoda na przetwarzanie danych osobowych dla celów przyszłych rekrutacji:
    "Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Administratora danych tj. CGI Information Systems and Management Consultants (Polska) Sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Królewskiej 16, 00-103 Warszawa, moich danych osobowych w celu przeprowadzenia przyszłych procesów rekrutacyjnych. Zgoda może być wycofana w dowolnym momencie poprzez wysłanie e-maila na [email protected] Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem.

    Nasza oferta / benefity:
    • Twórcze, dynamiczne i międzynarodowe środowisko, które zapewnia swobodny transfer wiedzy i doświadczenia z Konsultantami z całego świata;
    • Różnorodność projektów i dostęp do wiodących technologii;
    • Dobra lokalizacja biur
    w Warszawie, Poznaniu, Wrocławiu i Krakowie.
    • Opieka zdrowotna / Medicover
    Nasze zdrowie jest najważniejsze, dlatego już od pierwszego dnia pracy aktywujemy dla Ciebie i Twojej rodziny pakiet Medicover (Maxima) wraz z pełną opieką dentystyczną.
    • Plan zakupu akcji (SPP)
    + 3.0% o tyle będzie większe Twoje wynagrodzenie, kiedy korzystasz z programu SPP, zakupu akcji, w 100% dofinansowanego przez CGI, od pierwszego dnia zatrudnienia. Oznacza to, że jesteś współwłaścicielem firmy i masz wpływ na jej wyniki. Środki można wypłacić bezpośredio po tym, jak się pojawią na rachunku konta akcyjnego.
    • Benefit / Multisport
    Dołącz do naszej aktywnej społeczności - w ciągu pierwszego tygodnia odbierzesz kartę Multisport, aby w pełni cieszyć się aktywnym trybem życia.
    • Fundusz Inwestycyjny
    Razem inwestujemy w przyszłość! +4,65% - o tyle będzie większe Twoje wynagrodzenie, kiedy korzystasz z planu ubezpieczeń finansowanego w 100% przez CGI. Taką kwotę wpłacamy na konto portfela inwestycyjnego raz na kwartał. Środki można wypłacić bezpośrednio po tym, jak się pojawią na rachunku.
    • Ubezpieczenie na życie
    Finansowana w 100% przez CGI składka na grupowe ubezpieczenie na życie pracowników CGI
    • Profit Participation Plan
    Budujemy wspólnie firmę i dlatego raz na rok CGI dzieli się zyskami i przyznaje nagrody związane ze wzrostem – Profit Participation Plan (PPP). Wysokość zależy od kilku czynników - i jeśli jest przyznawany, nagroda wypłacana jest na koniec roku kalendarzowego.
    • Premiowany program poleceń
    Możesz wybrać się na wymarzone wakacje za 6000 PLN, które dostaniesz za każdego poleconego i zatrudnionego kandydata. Rozwijaj swoją karierę wspólnie ze znajomymi!
    Czerp obopólne korzyści - aż 90% czasu możesz zaraportować na pracę twórczą w sformalizowanym programie pracy twórczej w CGI
    • Dzielenie się wiedzą
    Ramię w ramię, w naszych zespołach pracują najlepsi eksperci na rynku IT. Co tydzień spotykamy się promując wymianę wiedzy i doświadczeń podczas tzw. Brown Bagów. Dołączając do nas możesz skonsultować interesujące Cię zagadnienie dwustronnie z mentorem. Masz unikalną wiedzę i chcesz zostać mentorem - CGI w zupełności to miejsce dla Ciebie.
    • Program Oxygen
    Wspólnymi siłami, razem z globalnym programem Oxygen będziesz zachęcany do uczestnictwa w globalnym programie CGI wspierającym w prowadzeniu zdrowego trybu życia poprzez różnorodne środki i usługi lokalne, np. raz w roku staramy się obejść ziemię w programie Walk Around The World.
    • Prezenty
    Solidarnie świętujemy razem najważniejsze okoliczności – z okazji ślubu oraz nowonarodzonych dzieci dostaniesz prezenty, które pozwolą Ci cieszyć się jeszcze bardziej tymi wyjątkowymi wydarzeniami w Twoim życiu.
    • Urlopy i czas dla siebie
    Wiemy, jak bardzo ważny jest czas dla najbliższych, dlatego będziesz zachęcany do regularnych urlopów i czasu korzystania z czasu dla siebie. Zapewnimy też Ci dodatkowe urlopy okolicznościowe.
    • Ubezpieczenie w podróży
    Jeśli będziesz podróżował z nami– mamy dla Ciebie dodatkowe ubezpieczenie podróżne oraz program wsparcia w podróży
    • Rocznice
    Cieszymy się ze wspólnie przepracowanego czasu i razem świętujemy 10-tą, 15-tą, 20-tą i 25-ą rocznicę w CGI.
    • Aktywności dodatkowe
    Piłkarzyki, gry planszowe, szachy, jazda na rowerze – z nami możesz angażować się w te i inne aktywności, które sprawiają przyjemność i odprężają umysł!
    • Program wsparcia pracowników
    Pomagamy sobie, nawet w niestandardowych sytuacjach – oferujemy opcjonalne uczestnictwo w Programie Wsparcia Pracowników (MAP), które zapewnia Tobie i Twojej rodzinie bezpłatny dostęp do informacji specjalistycznych.