Pomoc Biurowa

  • Warszawa, mazowieckie
  • Asystent
  • 2018-01-10
  • Ważna jeszcze 21 dni (do 2018-02-09)

Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

Poszukujemy Kandydata na stanowisko:

Pomoc biurowa

Miejsce Pracy: Warszawa

Miejsce pracy: Warszawa

Obowiązki:

  • Kompleksowa obsługa recepcji,
  • Obsługa centrali telefonicznej,
  • Obsługa korespondencji przychodzącej i wychodzącej,
  • Nadzór nad procesem rekrutacji,
  • Archiwizacja i koordynacja obiegu dokumentów w biurze,
  • Organizacja podróży służbowych,
  • Współpraca z firmami kurierskimi,
  • Organizacja spotkań na terenie biura,
  • Zamawianie materiałów biurowych oraz artykułów spożywczych,
  • Wykonywanie prac administracyjnych zleconych przez innych pracowników,
  • Dbanie o właściwy wizerunek firmy.

Wymagania:

  • Wykształcenie minimum średnie (mile widziane wyższe),
  • Mile widziani studenci zaoczni,
  • Dobra znajomość obsługi sprzętów biurowych oraz pakietu MS Office,
  • Zaangażowanie i motywacja do pracy,
  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku (mile widziane),
  • Samodzielności i odpowiedzialności w realizacji powierzonych zadań,
  • Komunikatywność, wysoka kultura osobista,
  • Umiejętność planowania i organizowania własnej pracy.

Oferujemy:

  • Dobre warunki pracy w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • Stabilne zatrudnienie,
  • Stałe wynagrodzenie adekwatne do zajmowanego stanowiska,
  • Szkolenia i rozwój zawodowy.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Osoby zainteresowane podjęciem pracy na powyższym stanowisku proszone są o przesłanie CV na e-maila.

Zachęcamy do aplikowania również kandydatów posiadających orzeczenie o stopniu niepełnosprawności.

Firma zastrzega sobie prawo odpowiedzi tylko na wybrane oferty. Nie zwracamy nadesłanych ofert.