Ta oferta pracy jest nieaktualna od 255 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Pomoc Biurowa

  • Warszawa, mazowieckie
  • Asystent
  • 10.01.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Poszukujemy Kandydata na stanowisko:

    Pomoc biurowa

    Miejsce Pracy: Warszawa

    Miejsce pracy: Warszawa

    Obowiązki:

    • Kompleksowa obsługa recepcji,
    • Obsługa centrali telefonicznej,
    • Obsługa korespondencji przychodzącej i wychodzącej,
    • Nadzór nad procesem rekrutacji,
    • Archiwizacja i koordynacja obiegu dokumentów w biurze,
    • Organizacja podróży służbowych,
    • Współpraca z firmami kurierskimi,
    • Organizacja spotkań na terenie biura,
    • Zamawianie materiałów biurowych oraz artykułów spożywczych,
    • Wykonywanie prac administracyjnych zleconych przez innych pracowników,
    • Dbanie o właściwy wizerunek firmy.

    Wymagania:

    • Wykształcenie minimum średnie (mile widziane wyższe),
    • Mile widziani studenci zaoczni,
    • Dobra znajomość obsługi sprzętów biurowych oraz pakietu MS Office,
    • Zaangażowanie i motywacja do pracy,
    • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku (mile widziane),
    • Samodzielności i odpowiedzialności w realizacji powierzonych zadań,
    • Komunikatywność, wysoka kultura osobista,
    • Umiejętność planowania i organizowania własnej pracy.

    Oferujemy:

    • Dobre warunki pracy w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
    • Stabilne zatrudnienie,
    • Stałe wynagrodzenie adekwatne do zajmowanego stanowiska,
    • Szkolenia i rozwój zawodowy.

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

    Osoby zainteresowane podjęciem pracy na powyższym stanowisku proszone są o przesłanie CV na e-maila.

    Zachęcamy do aplikowania również kandydatów posiadających orzeczenie o stopniu niepełnosprawności.

    Firma zastrzega sobie prawo odpowiedzi tylko na wybrane oferty. Nie zwracamy nadesłanych ofert.