Ta oferta pracy jest nieaktualna od 232 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Pomoc kuchenna

  • Wrocław, dolnośląskie
  • Pracownik fizyczny
  • 2018-03-27

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Miejsce pracy: Wrocław

    Zakres obowiązków:

    • pomoc w przygotowywaniu potraw i posiłków w restauracji oraz samodzielne przygotowywanie w podstawowym zakresie,
    • stosowanie się do ustalonych norm oraz procedur,
    • przestrzeganie estetyki pracy,
    • zaangażowanie w wykonywaną pracę,
    • dbałość o zadowolenie naszych Gości - poprzez zapewnienie im produktów jak najwyższej jakości,
    • odpowiedzialność za sprzęty, czystość i porządek w miejscu pracy,
    • wzajemna pomoc i współpraca w zespole, troska o dobrą atmosferę i miłe relacje,
    • zaangażowanie w realizację codziennych zadań, aby osiągać jak najlepsze wyniki.

    Nasze oczekiwania:

    • pozytywna energia, entuzjazm w działaniu i uśmiech na co dzień,
    • otwartość i komunikatywność,
    • sumienność i zaangażowanie,
    • umiejętność pracy w zespole,
    • książeczka sanitarno-epidemiologiczna,
    • mile widziane doświadczenie w pracy na takim lub podobnym stanowisku,
    • chęć rozwoju oraz pogłębiania wiedzy,
    • pasję do gotowania.

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.