Ta oferta pracy jest nieaktualna od 158 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Pomocnik Drukarza

  • Łódź, łódzkie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 2017-12-15

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    miejsce pracy: Łódź Polesie, Nowy Józefów 64d

    Amcor Ltd. jest globalnym producentem opakowań  z centralą zlokalizowaną w Australii. Koncern prowadzi działalność produkcyjną na całym świecie, skupiając obecnie ponad 300 fabryk. W Łodzi, w trzech zakładach należących do spółek Amcor Tobacco i Amcor Flexibles, zatrudniamy łącznie ponad 800 osób, produkując opakowania tytoniowe  i miękkie opakowania do przemysłu spożywczego.

    Twoje zadania:

    Przygotowywanie materiałów i surowców do produkcji oraz współpraca z Drukarzem w procesie produkcyjnym polegająca głównie na:
    Wsparciu obsługi maszyn drukarskich|Udziale przy wszystkich pracach związanych z przygotowaniem maszyn do druku |Pomaganie w procesie druku i laminacji zgodnie z planem produkcyjnym, obowiązującymi procedurami, wymaganiami jakościowymi i technologicznymi |Dbanie o czystość i porządek na maszynie oraz zapewnienie bezpieczeństwa i higieny pracy oraz ochrona środowiska w podległym obszarze

    Czego oczekujemy:

    Ukierunkowania na przestrzeganie zasad dotyczących bezpieczeństwa pracy |Doświadczenia w firmie produkcyjnej | Gotowości do pracy w systemie zmianowym, obejmującym również weekendy | Doświadczenie w pracy przy obsłudze maszyn drukujących będzie dodatkowym atutem | Sumienności oraz zaangażowania w wykonywaną pracę

    Za Twoją pracę oferujemy:

    • Umowę o pracę bezpośrednio w naszej firmie
    • Stabilizację zatrudnienia i świetną atmosferę pracy
    • Bezpłatną opiekę medyczną i pakiet socjalny
      • dofinansowanie aktywności sportowej ( Multisport)
      • dofinansowanie do wypoczynku letniego
    • Bardzo dobre wynagrodzenie, premie za wyniki
    • Osobom, które chcą się rozwijać umożliwiamy zdobywanie nowych umiejętności
    Dołącz do naszego zespołu
    przyślij CV za pomocą Aplikuj

    bottom