Ta oferta pracy jest nieaktualna. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

pomocnik techniczny

  • Białystok, lubelskie
  • Pracownik fizyczny
  • 2015-05-06

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Randstad Polska jest wiodącą na polskim rynku agencją doradztwa personalnego i pracy tymczasowej.

     Dla naszego klienta firmy z branży FMCG poszukujemy osoby na stanowisko:

    Nr ref.: 23488
    Praca tymczasowa
    Lokalizacja: Białystok

    Zakres obowiązków:

    • pomoc w pracach magazynowych
    • pomoc przy prowadzeniu konserwacji i napraw lodówek na magazynie i w rynku na terenie woj.lubelskiego, mazowieckiego oraz podlaskiego
    • wykonanie pomiarów i raportów zgodnie z uprawnieniami SEP
    • układanie / archiwizowanie dokumentów
    • obsługa urządzeń biurowych

    Oczekiwania:

    • warunek konieczny; uprawnienia SEP do obsługi urządzeń o napięciu do 1 kV
    • łatwość nawiązywanie kontaktów oraz umiejętność współpracy w grupie
    • prawo jazdy kat. B

    Oferta:

    • współpraca w ramach umowy o pracę tymczasową
    • zatrudnienie w okresie 20.05-19.09.2015
    • atrakcyjne wynagrodzenie
    • szansę zdobycia doświadczenie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
    • możliwość współpracy z w firmą w przyszłości

    Zgodnie z obowiązującym prawem Randstad nie pobiera opłat od kandydatów za udział w procesach rekrutacyjnych.
    Agencja zatrudnienia (nr licencji 47)