Ta oferta pracy jest nieaktualna od 151 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

PR Account Executive

  • Warszawa, mazowieckie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 2018-03-21

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    ITBC Communication Sp. z o.o.

    Działamy na rynku od 1999 roku. Jesteśmy agencją komunikacji marketingowej, z bardzo dużym doświadczeniem w zakresie public relations, komunikacji korporacyjnej, organizacji eventów oraz działań digital. Oferujemy pomoc w kształtowaniu wizerunku firmy i pozytywnych relacji z jej otoczeniem

    Miejsce pracy: Warszawa

    Zakres obowiązków:

    • Samodzielne prowadzenie projektów w zakresie komunikacji korporacyjnej m.in. dla klientów z sektora finansowego oraz spółek giełdowych
    • Wsparcie działu przy bieżących projektach marketingowych
    • Zaangażowanie w proces pozyskiwania nowych klientów
    • Prowadzenie działań media relations
    • Raportowanie

    Wymagania:

    • Minimum 2-3 lata doświadczenia w agencji PR lub w dziale PR/marketingu
    • Doświadczenie w prowadzeniu komunikacji korporacyjnej
    • Wypracowane relacje z dziennikarzami z mediów finansowych, giełdowych i biznesowych
    • Doświadczenie w samodzielnej realizacji projektów
    • Bardzo dobra organizacja pracy
    • Wysoki poziom komunikatywności
    • Umiejętność pracy w zespole
    • Dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie

    Oferujemy:

    • Prowadzenie ciekawych projektów z zakresu komunikacji korporacyjnej i marketingowej
    • Ciekawą, pełną wyzwań pracę
    • Samodzielność w działaniu
    • Przyjazną, luźną atmosferę pracy w zespole specjalistów
    • Pakiet medyczny

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

    Proszę o dopisek zawierający klauzulę: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych do celów związanych z rekrutacją (zgodnie z ustawą z dnia 29.08.97r, o Ochronie Danych Osobowych)."