PR manager

  • Wrocław, dolnośląskie pokaż mapę
  • Kierownik
  • 16.11.2018
  • Ważna jeszcze 1 dzień (do 16.12.2018)

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Dołącz do zespołu PRESSCOM. Od kilkunastu lat prowadzimy różnorodne projekty wydawniczo-konferencyjne. Codzienne organizujemy kilka specjalistycznych szkoleń na terenie całego kraju, a nasze czasopisma i książki trafiają na biurka osób, które chcą podnosić swoje kwalifikacje. Działamy pod kilkoma markami, a każda z nich wymaga oddzielnej strategii komunikacyjnej. Wyróżnia nas indywidualne podejście do każdego przedsięwzięcia. Za każdym razem szukamy nowych, kreatywnych rozwiązań, co sprawia, że nasza praca jest bardzo ciekawa.

    Kreatywność to Twoja najmocniejsza strona, a druga to samoorganizacja?

    Posiadasz doświadczenie w prowadzeniu różnorodnych projektów?

    Potrafisz swobodnie napisać dobry tekst na każdy temat?

    Szybko reagujesz na zachowanie otoczenia?

    PR manager
    Miejsce pracy: Wrocław
    Nr ref.: R223/2018

    Zakres obowiązków:

    • tworzenie i realizacja kampanii PR dla obecnych i nowych produktów
    • pisanie i redagowanie materiałów informacyjno-promocyjnych
    • regularne opracowywanie i publikowanie treści na firmowych profilach społecznościowych
    • ścisła współpraca z redakcjami naszego wydawnictwa
    • budowanie i utrzymywanie relacji z dziennikarzami mediów ogólnopolskich
    • monitorowanie wydarzeń branżowych i nawiązywanie współpracy z ich organizatorami
    • kreowanie i prowadzenie projektów, mających na celu budowanie pozytywnego wizerunku naszych marek

    Wymagania:

    • min. 3-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku
    • lekkie pióro
    • samodzielność i bardzo dobra organizacja czasu pracy
    • doskonała znajomość mediów społecznościowych
    • pomysłowość przy realizacji nowych przedsięwzięć
    • łatwość nawiązywania i podtrzymywania kontaktów
    • wykształcenie wyższe kierunkowe (preferowane kierunki: marketing, dziennikarstwo, socjologia)

    Oferujemy pracę:

    • pełną wyzwań – wymagającą dużej samodzielności i podejmowania decyzji
    • umożliwiającą sprawdzenie swoich umiejętności
    • w komfortowych warunkach
    • w firmie o stabilnej pozycji na rynku

    Oferty zawierające CV i list motywacyjny prosimy przesłać klikając w przycisk: APLIKUJ:

    Przesłanie aplikacji oznacza jednoczesne wyrażenie zgody na przetwarzanie danych osobowych w celu prowadzenia procesu rekrutacyjnego. Administratorem danych osobowych będzie Presscom Sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu, numer KRS 0000173413. Dane osobowe nie będą przekazywane podmiotom trzecim. W szczególności mają Państwo prawo do żądania od Presscom Sp. z o.o. dostępu do swoich danych osobowych oraz ich sprostowania lub usunięcia. W sprawach z zakresu ochrony danych osobowych możliwy jest kontakt z [email protected] Pełna treść klauzuli informacyjnej dostępna jest na stronie internetowej: http://presscom.pl/rodo. Prosimy o dołączenie klauzuli: „Niniejszym udzielam zgody Presscom Sp. z o.o. na przetwarzanie moich danych osobowych, znajdujących się w dokumentach aplikacyjnych, w celach związanych z rekrutacją zgodnie z Art. 6 ust.1 lit. a) RODO.”