PR Specialist

  • Warszawa, mazowieckie
  • Specjalista
  • 13.11.2017
  • Ważna jeszcze 19 dni (do 13.12.2017)

Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

BLAME US IGA CHOJNICKA

Blame Us to kreatywny zespół tworzony przez ludzi, dla których moda jest nie tylko częścią pracy, lecz także największą życiową pasją. Cechują nas świeże spojrzenie, estetyczny umysł i śmiałe pomysły. Blame Us to połączenie strategii, pasji oraz twórczej energii, generujące znakomite rezultaty. Specjalizujemy się w PR-rze modowym, marek luksusowych i branży beauty. Jesteśmy pionierem na rynku polskim jeśli chodzi o współpracę marek ze znanymi projektantami i tworzenie z nimi wspólnej kolekcji.

Miejsce pracy: Warszawa
Region: mazowieckie

       ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • przygotowywanie materiałów prasowych (informacji prasowych/newsletterów)
  • nawiązywanie i utrzymywanie kontaktów z mediami
  • dbanie o wizerunek klientów agencji
  • tworzenie materiałów graficznych
  • organizowanie spotkań prasowych

        WYMAGANIA:

  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • znajomość branży fashion/beauty
  • znajomość nowoczesnych narzędzi komunikacji i monitorowania mediów
  • lekkie pióro
  • bardzo dobra znajomość programów MS Office (Word, Excel, Power Point)
  • dobra znajomość programu Photoshop
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego
  • łatwość nawiązywania relacji i wysoka kultura osobista
  • bardzo dobra znajomość środowiska branży fashion/beauty

       OFERUJEMY:

  • stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • dużą samodzielność i możliwość rozwoju zawodowego
  • pracę pełną wyzwań w kreatywnym i zawsze pomocnym zespole
  • atrakcyjne wynagrodzenie

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji (CV oraz listu motywacyjnego)  klikając w przycisk aplikowania.

Niepoprawne hasło albo email.

Niepoprawne hasło.

Wystąpił błąd podczas logowania.

Niepoprawny link.

  • lub Załóż konto

Załóż konto

Załóż konto, aby łatwiej szukać pracy.

Przepraszamy, podczas rejestracji wystąpił błąd.

Użytkownik o podanym adresie e-mail jest już zarejestrowany.

Przepraszamy, wystąpił błąd podczas tworzenia użytkownika

  • lub Zaloguj się