Ta oferta pracy jest nieaktualna od 88 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Pracownik biblioteki

  • Wrocław, dolnośląskie
  • Specjalista
  • 28.12.2017

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Miejsce pracy: Wrocław

    Główne zadania i obowiązki:

    • Świadczenie usług informacyjnych z zakresu naukowej informacji medycznej
    • Udostępnianie i tworzenie źródeł naukowej informacji medycznej
    • Sporządzanie analiz bibliometrycznych dorobku naukowego pracowników i doktorantów Uczelni
    • Monitorowanie dostępów do elektronicznych zasobów informacyjnych
    • Obsługa bazy „Bibliografia Publikacji Pracowników UMW”
    • Opracowywanie tematycznych zestawień piśmiennictwa
    • Opracowanie materiałów szkoleniowych z zakresu naukowej informacji medycznej
    • Prowadzenie szkoleń z zakresu naukowej informacji medycznej
    • Promowanie usług i zasobów Biblioteki Głównej UMW
    • Porządkowanie czasopism w strefie wolnego dostępu

    Wymagania:

    • Wykształcenie wyższe pożądane kierunkowe
    • Doświadczenie min. 3 lata w bibliotece w tym praktyka z zakresu informacji naukowej i bibliometrii
    • Mile widziane doświadczenie z zakresu informacji naukowej i bibliometrii
    • Znajomość źródeł z zakresu naukowej informacji medycznej oraz technik wyszukiwawczych i narzędzi informatycznych
    • Wiedza z zakresu bibliometrycznych metod oceny dorobku naukowego
    • Znajomość przepisów prawnych z zakresu ochrony własności intelektualnej
    • Znajomość standardów i norm opisu bibliograficznego
    • Dobra znajomość języka angielskiego ( B1/B2) - warunek konieczny

    Oferujemy:

    • Umowę o pracę
    • Pakiet socjalny
    • Karta Multisport

    Zainteresowane osoby prosimy o przysłanie CV i listu motywacyjnego klikając w przycisk aplikowania.

    Zastrzegamy sobie prawo udzielania odpowiedzi tylko wybranym kandydatom. Nadesłanych dokumentów nie zwracamy.

    Prosimy o umieszczenie w cv następującego sformułowania: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji przez Uniwersytet Medyczny im. Piastów Śląskich we Wrocławiu (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.”.