Oferta pracy

Pracownik Biurowy

Medas Sp. z o.o.O firmie

  • ul. Gajowa 16
    Katowice, śląskie
  • Ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista (Mid / Regular)

Medas Sp. z o.o.

ul. Gajowa 16

Katowice

Medas-Media, jesteśmy jedną z czołowych polskich Agencji Out of Home Full Service i obecnie poszukujemy kandydata na stanowisko:

Opis stanowiska:

  • efektywna organizacja pracy biura;
  • obsługa programów: Word oraz Excel;
  • współpraca z dostawcami firmy;
  • współpraca z innymi działami firmy;
  • obsługa telefoniczna klientów.

Wymagania:

  • skrupulatność i wysokie zaangażowanie;
  • umiejętności organizacyjne i interpersonalne;
  • efektywna organizacja pracy i wielozadaniowość;
  • wykształcenie minimum średnie;
  • znajomość pakietu MS Office(Word, Excel);
  • mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku;
  • umiejętność uczenia się.

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę;
  • atrakcyjne wynagrodzenie;
  • możliwość rozwoju;
  • pracę w przyjacielskiej atmosferze;
  • narzędzia niezbędne do wykonywania obowiązków;
  • komfortowe warunki pracy.

Oferty prosimy o przesłanie za pomocą przycisku APLIKUJ.

Prosimy o dopisanie do CV, następującej klauzuli:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w niniejszym dokumencie do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy