Pracownik biurowy

BENACO Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp.k.O firmie

  • Pilotów 2E
    Kraków, małopolskie
  • Ogłoszenie wygasło 2 dni temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista

BENACO Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp.k.

Pilotów 2E

Kraków

BENACO to spółka-córka znanej krakowskiej firmy deweloperskiej DK-DEVELOPMENT, działającej na rynku nieruchomości od 1996 roku, będącej od lat członkiem Stowarzyszenia Budowniczych Domów i Mieszkań w Krakowie. Priorytety obu spółek to profesjonalizm, wysoka jakość i  przestrzeganie zasad etyki zawodowej. Aktualnie firma prowadzi działalność polegającą na administrowaniu budynkiem biurowym i realizacji kameralnych inwestycji mieszkaniowych.

Obowiązki:

  • obsługa sekretariatu firmy (w tym rozmów telefonicznych i korespondencji),
  • koordynowanie obiegu dokumentów i korespondencji w firmie,
  • prowadzenie kalendarza spotkań,
  • rejestrowanie faktur i dokumentów w systemie informatycznym spółki,
  • prowadzenie rejestrów dokumentów księgowych w programie Excel,
  • kontrola bieżących rozrachunków z kontrahentami,
  • koordynacja zaopatrzenia biura,
  • dbanie o pozytywny wizerunek firmy.

Wymagania:

  • dobra znajomość MS Office,
  • dobra organizacja pracy własnej,
  • zaangażowanie i skrupulatność w wykonywaniu powierzonych obowiązków,
  • wykształcenie min. średnie,
  • mile widziane doświadczenie w pracy biurowej.

Oferujemy:

  • umowę o pracę,
  • zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • komfortowe warunki pracy w biurze zlokalizowanym w centrum Krakowa,
  • miłą atmosferę.

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV i listu motywacyjnego.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy