Ta oferta pracy jest nieaktualna od 193 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Pracownik Hali Sprzedaży

  • Rzgów, łódzkie
  • Specjalista
  • 13.11.2017

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top
    Firma POLIMEX.NET jest największym w Europie dystrybutorem dodatków krawieckich i tkanin, proponuje najbogatszą w Polsce ofertę surowców do produkcji odzieży, wyrobów kaletniczych i innych branż przemysłu włókienniczego. Posiadamy w sprzedaży ponad dwadzieścia tysięcy produktów w kilkuset kolorach, w tym tkaniny, włókniny, dzianiny, podszewki, nici, zamki błyskawiczne itp.

    Do naszej hurtowni sprzedaży w Rzgowie, przy ul. Katowickiej 59 poszukujemy pracowników na stanowisko:
    Miejsce pracy: Rzgów

    Preferowani kandydaci, którzy obecnie nie pracują; mile widziane kobiety

    Opis stanowiska:

    • wykładanie towaru na półki, uzupełnianie brakującego asortymentu,
    • pomoc klientowi - udzielanie informacji o lokalizacji towaru oraz jego cechach,
    • przygotowywanie towarów do przesunięć między magazynowych i wysyłki,
    • dbanie o prawidłową ekspozycję towaru na półkach,
    • dbanie o czystość i porządek na hali sprzedaży.

    Wymagania:
    • Pracowitość,
    • Rzetelność,
    • Chęć podjęcia stałego zatrudnienia,
    • Umiejętności manualne,
    • Co najmniej 1 rok doświadczenia na analogicznym stanowisku w sklepie/hurtowni (mile widziane - niekonieczne),

    Oferujemy:

    • praca w godzinach 8-16, 10-18 przeciętnie 40 godzin w tygodniu,
    • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
    • Grupowe ubezpieczenie na życie,
    • praca od zaraz.
    • Studenci  – Umowa zlecenie (mile widziani)

    bottom

    Prosimy o przesyłanie CV i listu motywacyjnego z klauzulą zezwalającą na przetwarzanie danych osobowych do celów rekrutacji.

     Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.