Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Pracownik magazynu

Seggment Sp. z o.o.

4 0006 000 brutto / mies.
  • Leiden, Holandia

  • ogłoszenie wygasło 6 lat temu
  • Pracownik fizyczny

W roku 1989 holenderska firma Seggment rozpoczęła swoją działalność w zakresie rekrutacji, selekcji i delegowania pracowników tymczasowych praktycznie we wszystkich branżach. W chwili obecnej firma Seggment Sp. z o.o. o numerze certyfikatu 1088 posiada i upowszechnia ofertę pracy dla osoby chcącej wykonywać proste prace w magazynie znanej na całym swiecie marki odzieżowej:

Pracownik magazynu -znanej marki odziezowej

Zakres obowiązków:

  • proste prace produkcyjne / magazynowe
  • kompletowanie zamówień
  • pakowanie produktów
  • załadunek / rozładunek towaru

Pracodawca oczekuje:

  • dyspozycyjności do wyjazdu za granicę na min. 3 miesiące
  • doświadczenia w pracy w magazynie bądź na produkcji jako dodatkowy atut
  • komunikatywnej znajomości j. angielskiego, niemieckiego lub holenderskiego
  • posiadania numeru BSN - mile widziane
  • prawo jazdy kat. B - mile widziane

Pracodawca oferuje:

  • legalną i stabilną pracę w Holandii
  • pomoc w relokacji do Holandii
  • wynagrodzenie 9, 28 E/h lub stawkę wiekową
  • opiekę polskich koordynatorów
  • legalne zatrudnienie zgodne z holenderskim kodeksem pracy Abu/Cao
  • zakwaterowanie, ubezpieczenie, transport - przez cały okres pobytu
  • prace w młodym i sympatycznym zespole

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Ogłoszenie archiwalne