Ta oferta pracy jest nieaktualna od 30 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Pracownik magazynu

  • Lublin, lubelskie pokaż mapę
  • Pracownik fizyczny
  • 27.03.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top

    Firma Egen S.A. rozpoczęła swoją działalność w 1999 roku. Od samego początku działa w branży budowlanych materiałów wykończeniowych, szczególnie wyposażenia łazienek. Naszą inspiracją są zawsze potrzeby naszych Klientów i Partnerów Handlowych, dlatego stale poszerzamy swoją ofertę i sieć sprzedaży. Naszą misją jest stałe zapewnienie oferty towarowej na najwyższym światowym poziomie oraz profesjonalnej obsługi przez zespół doświadczonych doradców, przedstawicieli handlowych i projektantów.

    W związku z rozwojem poszukujemy:

    Pracownika Magazynu
    Miejsce pracy: Lublin
    Nr ref.: PM

    Główne zadania:

    • zarządzanie powierzonym stanem magazynowym,
    • rozmieszczenie i układanie przyjmowanych towarów,
    • wydawanie asortymentu na podstawie odpowiednich dokumentów,
    • kontrolowanie zgodności rzeczywistego stanu zapasów ze stanem ewidencyjnym,
    • kreowanie nowych i optymalizacja istniejących rozwiązań w obszarze gospodarki magazynowej.

    Wymagania:

    • minimum rok doświadczenia na stanowisku magazyniera,
    • znajomość dokumentacji magazynowej,
    • uprawnienia do prowadzenia i obsługi wózków widłowych,
    • dokładność i odpowiedzialność.

    Oferujemy:

    • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
    • możliwość awansu i rozwoju zawodowego,
    • pracę w młodym zespole.

    Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie aplikacji z dopiskiem „ PM” poprzez przycisk APLIKUJ.
    bottom