Ta oferta pracy jest nieaktualna od 150 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Pracownik magazynu

  • Opole, opolskie
  • Pracownik fizyczny
  • 29.11.2017

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Miejsce pracy: Opole
    Nr ref:SOD/03/17

    Opis stanowiska:

    • Praca w firmie zajmującej się sprzedażą suplementów diety oraz akcesoriami sportowymi.
    • Zbieranie i kompletowanie zamówień zgodnie ze specyfikacją.
    • Utrzymywanie czystości w magazynie.
    • Przygotowywanie towaru do wysyłki.

    Wymagania:

    • Mile widziane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku.
    • Siła fizyczna i chęć do pracy.
    • Zaangażowanie i dokładność w wykonywaniu powierzonych prac.
    • Komunikatywność.
    • Dyspozycyjność.
     Oferujemy:
    • Pracę w renomowanej firmie.
    • Zatrudnienie na podstawie umowy zlecenia (możliwość przejścia na umowę bezpośrednio z firmą).
    • Pracę na pełen etat.
    • Pracę w systemie zmianowym.

    Dodatkowe informacje:

    • PRACA OD ZARAZ !
    • Kontakt telefoniczny: 77 552 43 48
    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 o Ochronie danych Osobowych Dz. U. nr 133 poz. 883 z poźn. zm. )