Ta oferta pracy jest nieaktualna od 74 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Pracownik obsługi klienta

  • Katowice, śląskie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 08.08.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Jotan Sp.J.

    Firma poligraficzno-wydawnicza z Katowic poszukuje kandydatów na stanowisko pracownik obsługi klienta. Od ponad 20 lat jesteśmy wiodącym na rynku producentem kalendarzy.

    Miejsce pracy: Katowice

    Opis stanowiska

    • Obsługa zamówień: kontakt telefoniczny i emaliowy z klientami
    • Koordynowanie obsługi posprzedażowej
    • Utrzymywanie dobrych relacji z klientami
    • Raportowanie wyników pracy

    Oczekujemy:

    • Doświadczenie w obsłudze klienta biznesowego
    • Swoboda prowadzenia rozmów i kultura języka
    • Znajomość obsługi komputera oraz pakietu Office
    • Systematyczność i dobra organizacja pracy
    • Zaangażowanie oraz nastawienie na realizację wyznaczonych celów

    Oferujemy:

    • Możliwość rozwoju osobistego i zawodowego
    • Niezbędne narzędzia pracy
    • Zatrudnienie na umowę zlecenie na okres 4 miesięcy

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.