Ta oferta pracy jest nieaktualna od 8 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Pracownik Recepcji - Kasjer

  • Rybnik, śląskie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 2018-10-08

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Firma Ren- Car Autoryzowany Dealer Forda w Rybniku zatrudni pracownika na stanowisko:

    Pracownik zatrudniony na stanowisku będzie odpowiadał za pierwszy kontakt z klientami firmy. Do zadań na stanowisku będzie należało również prowadzenie sekretariatu oraz obsługi kasowej.

    Zakres obowiązków:

    • Pierwszy kontakt z klientem w siedzibie firmy
    • Profesjonalne przyjmowanie połączeń telefonicznych
    • Obsługa kasowa, w tym obrót gotówkowy
    • Prowadzenie dokumentacji poczty / przesyłek kurierskich
    • Fakturowanie

    Wymagania:

    • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
    • Min. wykształcenie średnie
    • Wysoki stopień odpowiedzialności  za realizację powierzonych zadań
    • Dobra znajomość obsługi MS Office
    • Dyspozycyjność

    Oferujemy:

    • Pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
    • Umowę o pracę
    • Atrakcyjny system wynagrodzeń

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV wraz ze zdjęciem klikając w przycisk APLIKUJ.

    Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: „wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn.29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust. Nr. 133 poz 883)”